Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan takarítsam ki a felültö...

Hogyan takarítsam ki a felültöltős mosógépnek a mosószer adagoló tartályát?

Figyelt kérdés
Most költöztünk új albérletbe, és ilyen fekete, sárga, mindenféle lerakódás van benne. Le tudtam venni a mosógépről a tartályt, próbáltam kimosni vízzel meg ecettel, de nem lett sokkal jobb. Ti hogyan szoktátok tisztítani?

2023. okt. 8. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én forróvizet öntök bele a vízforralóból miután be van áztatva valamilyen fürdőszobai tisztítószerbe. Az elég sok dolgot lehoz.

A dobbal ellentétel oldalán van egy kis karika, azt ki lehet húzni, ott jobban be lehet férni.

Vigyázz, mert folyik mindenfelé, nehogy leforrázd magad!

Olyant is csináltam, hogy apró csavarokat tettem bele és ráztam ide-oda, hogy leverje a retket.


Még annyit, hogy a dobnak van egy szoknyája ami nagyon koszos tud lenni. Kötben a perem alatt végig ott ez a gumi cucc felül. Azt is takarítsd meg szivaccsal.

2023. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Öntöttem most bele citromsavas forróvizet.


[link]

[link]


Nem látok ezen kis karikát. Nem jöttem rá, hogyan lehet jobban szétszedni.

Amúgy a középső, legnagyobb dobjából ahogy beleöntöm a vízet, nem folyik ki, az baj, nem?

2023. okt. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!