Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ár-érték arányban melyik...

Ár-érték arányban melyik akkus kézi fürész a legjobb a piacon?

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először tisztázni kellene, milyen fűrész.

Dekopír, körfűrész, láncfűrész, orrfűrész?

2023. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Láncfűrészről lenne szó, kis ágak, gallyak levágássához. Fontos lenne az is hogy könnyű legyen hogy egy kézzel is lehessen használni.


UI: nem nekem kell hanem a szüleimnek én csak a kérdést teszem fel😅😁

2023. okt. 24. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú legyen a vezetőlap, esetleg van-e más akkus szerszámod, mert,ha elkezdesz akkus gépeket venni, el kell gondolkodni milyen márka legyen az aksi.Ha össze-vissza vásárolsz aksis gépeket nem lesznek csereszabatosak az aksik.nem biztos, hogy kapni fogsz hozzá tartalékot. Pl én Makita aksihoz vásárolok gépeket a Bangoodról. Itthon csak a porszívót vettem. Van már 8"-os láncfűrészem, orrfűrész, fúrókalapács, most tervezek magasnyomású mosót venni.Ezeket a gépeket aksi nélkül vettem, mert amiket alapból adnak hozzá, elég szarok.Az aksikat külön rendeltem.Van egy Hyunday 6"-os, az egészen jó árban van, dobozban 2 aksival.
2023. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a választ.
nov. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!