Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb színes...

Melyik a legjobb színes mosópor ár érték arányban?

Figyelt kérdés
nem a legolcsóbb!! a legjobb választás érdekel
2012. jan. 15. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az Ariel color&style. Mi ketten vagyunk, egy hét kilós mosópor egy évig kitart. Akcióban szoktam megvenni 3500 Ft körül, azaz évente ennyit költünk rá. Viszont ez bruttó, mivel jó az illata, ezért nem kell öblítő, és mivel hatékony, nincs szükség folttisztítóra és hasonlókra.
2012. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos vannak nagyon jó más mosószerek, de a mi választottunk az Ariel, de csak az osztrák-, német szabvány gél.

Rendkívül kiadós, nagyon szépen mos minden fajta egyebek, áztatás nélkül.

Mi évente kétszer Ausztriából hozzuk.

Sok a hamisítvány itthon, nem kísérletezek, tisztelet a kivételnek. A magyar szabvány sem ua. nekem.


Még ezt is szoktam venni:

Frosch Bio mosószer Citrom illattal 20 mosás 2 Liter

2012. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Tomit használom fehérben is és szinesben is. Meg vagyok elégedve vele.
2012. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a Biopon vált be színesekhez és fehérekhez is. Feketékhez pedig a Perwoll és a Dreft.
2012. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az (itthoni) Ariel gél egy forintot nem ér! A gyerekek ruhái rendesen koszosak maradnak. :S
2012. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!