Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sutes, fozesre melyik kbinalt...

Sutes, fozesre melyik kbinalt tuzhely valt be, ami ar ertek aranyban a legjobb?

Figyelt kérdés

Regi gaztuzhelyem szeretnem kombinaltra lecsetelni.Fe a boseg zavaraban,nem tudom milyet vegyek.Tul dragat nem szeretnek egyarkahoz se ragaszkodom.

Szoval olcso legyen fe,jo!!!;)

Milyet ajanlanatol??


2018. jún. 15. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Mora. Règi márka, most is ès règen is jó volt. Magas garancia, jó ár.
2018. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Elektrolux van. Még is csak hazai gyártmány,jó a szervízháttere,és az alkatrészellátása is.

Elég nagy a sütője,és minden funkciója meg van,amit a nagyok,a 150ezresek tudnak.

2018. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi,de telorol potyogtem,kombinalt akart lenni.

A Gorenje,Amica markak nem jok? Ezekkel is szoktam talalkozni,learazaskor a neten.

2018. jún. 16. 05:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Amica-t,ha ingyen adnák,se kéne!

Néztük anno a Gorenje-t is,de sok gond van az elektronikájával,és kisebb is a sütője.

Igen kombi Elektrolux-ról beszélek.

Nekünk a programórás van,az egy nagyon fontos szempont egy tűzhelynél,ha érdekel,-kifejtem bővebben,miért is...

2018. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi rosszul írtam, 5 év garival vettem a Morát. Aki a konvektort cserélte gázos, azt mondta, jó kis gépek, ezek, csak most kevésbé ismerik, de egyszerű javítani és elég strapabírók,(régen is azok voltak) neki is ez van, csak vagy 10 éve vette már.

nem itt vettem, de itt most valami akciós csomag van. [link]

2018. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jónak tűnik!
2018. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz a kombihoz?Teljesen előnytelen. Amennyiben van lakásbiztosításod és esetleg az egyik részével történik valami "baleset, a biztosító csak arra részére vállal kockázatot.Vagy, ha szervizelni kell .viheted az egészet a szervízbe. Vagy, ha valamelyik javíthatatlan, vagy nem éri meg javítani.Dobhatod ki az egészet. Én használtan vettem gáz főzőlapot, Siemens, meg egy Nardi sütőt. Ez kb 10 áéve működ9tt, nálunk, most meg megkapta egy ismerős, mert Napelemrendszer van a házon és csak elektromos cuccok vannak.Helyettük most van egy nagy NEFF indukciós meg egy NEFF Slide and Hide. Ezzel a sütővelk cseréltem le a sz@r Elektroluxxot.Nagyon sok megbízható márkájú berendezést lehet kapni használtam és olcsón, jó állapotban.Az olcsó újakat meg feletsd el. Candy és társai.
2023. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5 eves a kerdes,mar reg nem aktualis..
2023. nov. 3. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!