Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért olyan nagy szám a...

Miért olyan nagy szám a szárítógép használata miközben csomó ruhát bele sem szabad tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon istenítik ezt a masinát, de nekem pl. a legtöbb ruhámat bele sem lehethe tenni.

Kb így a fele adag kimosott cuccot sem lehetne betenni de legalább jó időigényes szétválogatni. Szóval nem értem, de érdekel ki mit gondol.



2023. nov. 3. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

"Ez az a felesleg a mikrosütő, a ruhaöblitő mellett amire nincs szüksége az emberiségnek."


Hülyesêg, amit írsz. Mi újépítésű, az energetikai előírásoknak megfelelő 3 éves családi hàzban lakunk, ahol már nagyon komoly mind a falazat, mind a nyílászárók szigetelése, aminek hála 110 nm-re havi 8-9 ezres átalányból kijön az éves fűtés (és ez már melegvízhasználattal együtt), cserébe viszont úgy le van zárva a ház, hogy ha én itt bent teregetnék, pillanatok alatt tiszta penész lenne minden. Még így is elöfordul néha, pedig naponta 1-2 alkalommal kitárok minden ablakot, de bent biztosan nem tudnék szárítani, pláne, mert 2 kisgyerek id van, szó szerint folyton állhatna a szárító a nappaliban.


Nyilván csak télen szárítok benne, amikor már tényleg muszáj, amúgy még most is kiteregetek kora reggel, mikor kivilágosodik, megszárad estig. De van az a 2-3 hónap, mikor muszáj használni.

2023. nov. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, akkor annyira komoly mégsem lehet a szigetelés, ha egy kis párától rögtön penészedtek.
2023. nov. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

12, ha egész télen minden nap bent szárítasz, az nem "kis pára".


De látom, nem érted egyébként sem, hogy működik a szigetelés és a 3 rétegű műanyag ablak.

2023. nov. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nyilatkozni h nincs szárítód elég merész... nekem 10 éve van. Én nagyon szeretem, mindent belerakok, egy két kivétel van, de azok pikk pakk száradósak. Nyáron abszolút nem használom. Télen és ősszel használom nyírkos időben, egyébként inkább kintre teregetek, annak nincs párja számonra. Viszont a szárítótól nagyon puhák lesznek a ruhák, törölközők. Én imádom, ha bedöglik biztosan lesz még 1 szárítóm.
2023. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hoszivattyus Bosh -om van isteni es mindent lehet benne szaritani. nem otthon elunk nyaron ha kint teregettem sokszor jott a szellel a por is, telen meg nem szaradtak meg a ruhak. nekunk 23 eve van az elsoFisher and Paykel volt a regi tipus azert csereltuk le mert ez alig fogyaszt valami aramot es sokkal jobban ki lehet hasznalni.
dec. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!