Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 60 fokon mosok pólókat (törölk...

60 fokon mosok pólókat (törölközőkkel együtt). Nem rég indítottam. Jó lesz ez így, vagy állítsam le?

Figyelt kérdés
FFi 60+
nov. 9. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Pólóknak lehet, hogy sok lesz. Általában 40 fokot írnak a címkéjükre, de ez nem azt jelenti, hogy okvetlen bajuk lesz 60 fokon.

Természetesen fontos, hogy erőteljes színű ne legyen egyik sem, mert 60 fokon már színezheti egyik ruha/törülköző a másikat.


Érthetetlen, miért nem a címkéjük alapján döntötted el, hogyan mosod őket. Az nem dísznek van ott, hanem, hogy informáljon.

nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sok az nekem, hogy még a cimkéket is megnézzem....(sajnos)
nov. 9. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

2# ha nem is nèzed meg, roppant egyszerű. Törölközők, konyharuha, ágynemű,munkásruha mehet 60 fokra.

Más általában nem, mert ha tiszta pamut, összemegy egyszer.

Èrdemes cimkèt nèzni, ne lègy lusta, mert tönkreteszed őket, vagy kicsi lesz.

nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! - majd figyelemmel leszek azokra, amiket fentebb írtál. Köszi köszi...
nov. 9. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták:

Első a címke, mert lehet hogy nem is teheted be a mosógépbe!

Nem bonyolultak a jelek, csak egyszer kell megnézni.

[link]

Pólókat ne moss 60 fokon! ha az nem szedi ki a koszt, foltot, a 60 fok se fogja, akkor inkább folttisztító szappannal, egyéb szerrel kell átdörzsölni vagy fehéreket hipózni kell. A mosógépben van lehetőség előmosásra is, az segít ha kell, hogy utána a rendes 40 fokos mosás kiszedje pl. az izzadtságot.

Mivel mostanra már vége a mosásnak, nem kell leállítani. Ha esetleg összement a póló akkor még vizesen szét kell húzogatni kicsit a széleit és úgy szárítani.

A 60 fokos mosás ahogy 3-as írta inkább való törölközőnek, konyharuhának. Ágyneműt sem biztos hogy lehet olyan hőfokon mosni.

nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megállítottam ám a programot....át tettem kisebb hőfokra. Nem akartam reszkírozni. Köszi!!
nov. 9. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!