Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Cif Természet Receptje Konyhai...

Cif Természet Receptje Konyhai zsíroldóval átmentem a konyhai polcokon, ismerős ajánlotta. Néhány folton kicsit érdesebb lett a felület. Ti tapasztaltatok ilyesmit?

Figyelt kérdés

A konyhai polcok bútorlapból vannak. Nem feltűnő, de mégis zavar h nem kellett volna. Természetesen mostmár nem használom ilyenre, csak kíváncsi lennék a tapasztalataitokra. Ill. ha lefestem esetleg javítható?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



#takarítás #zsíroldó #bútorlap #Cif Konyhai tisztítószer
nov. 18. 04:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól letörölted? A CIF, ha nem mossák le alaposan, rászáradva érdesebb, mattabb felületet képez.
nov. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam a welldone sem hagy foltot.

Vizes ruhával töröld át mégegyszer.

nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nem törölhettem át akkor elég alaposan, húzos hetem volt, és fáradt voltam. Mindenesetre már nem tudom visszacsinálni. :( Áttöröltem mégegyszer alaposabban. Végülis olyan nagy kár nem keletkezett benne, párom alig vette észre (ha nem szólok neki, valószínűleg észre sem veszi.) Mindenestre tanultam belőle, legközelebb óvatosabb leszek, de azért bánt a dolog.


Köszi szépen a válaszokat, így legalább tudom miért van. :)

nov. 19. 23:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Időközben kiderült hogy festési hiba volt, ami javítva van már. Úgyhogy mégsem a tisztítószer volt a ludas.
nov. 27. 03:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!