Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi alegjobb penész ellen?...

Mi alegjobb penész ellen? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
A zuhanyzóban folyamatosan penész foltok jelennek meg, és már megőrülök tőlük, pedig rendszeresen takarítok :(
2010. okt. 20. 22:37
1 2
 1/13 anonim válasza:

nincs beszigetelve a lakás, kűzdhetsz vele éveken át és mindenféle tisztítószert vehetsz az akkor is ki fog jönni .

A lakást be kell szigetelni . nagy a páratartalom. izületibetegséget okoz és tüdőbetegséget a penész

2010. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
annyiszor megcsinálták már, és egyszerűen nem lesz tökéletes. mindíg megsüllyed a tálca, és jön a penész, már nagyon elegem van belőle. de azért köszönöm a válaszodat, igazad van.
2010. okt. 20. 22:46
 3/13 anonim ***** válasza:
igen....sajnos....az ilyen penészölőszerekkel el tudod tüntetni (ultra szavó).....de egy hét múlva kb. ugyanúgy előjön, csak ideiglenesen tünteti el...nálunk is ez van, és a ház nincs szigetelve, a falak vizesek, de nekem már mind1, mert pár heten belül úgyis költözünk :D
2010. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, remélem az új lakásban nyoma sem les a penésznek :)
2010. okt. 20. 22:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Hú, köszönöm, én is remélem, de mivel az a ház szigetelt, rendes alappal rendelkezik, így nem valószínű, h lenne.

Amúgy vannak ilyen módszerek, amivel lehet utólagosan is pótolni az alapot....nem tudom, h ebből mennyi a reklám, és mennyi az igazság :)

2010. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Addig is annyit tudsz tenni, hogy alaposan kiszellőzteted a fürdőt zuhanyzás után, és máskor sem árt nyitva hagyni, emellett fűteni kell, hogy kiszáradjon.
2010. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ideiglenes megoldásnak a Szavó megteszi, szerintem 1-2 hónapig nem lesz gondod.

Én februárban fújtam körbe vele a fürdőt és még most sem látok penészt.

2010. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a penész mindenhol ott van...de én is azt mondom neked hogy túl párás a helység.
2010. okt. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gozelszivo a zuhany felett is jol jon.
2010. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Penész ellen a legjobb az ideális páratartalmú levegő. Ezt pedig megfelelő légcserével lehet elérni.

A légcsere módját ki-ki maga választja ki kedvéhez, lehetőségeihez mérten, egy dolog viszont tény: a korszerű, légtömören záródó nyílászárók mellett kézi szellőztetéssel NEM LEHET kivitelezni a megfelelő légcserét!

2010. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!