Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem érezni az öblítő...

Miért nem érezni az öblítő illatát?

Figyelt kérdés

Jó minőségű öblítőt használok

Silan,Lenor,Coccolino de semmi nem marad a ruhákon mire megszárad://

A mosógép 5 hónapos, egyből kimostam ecettel és szódabikarbónával, valamint 3 hetente ismétlem

Jó helyre öntöm az öblítőt

Ezelőtt otthon eltem, szüleim Lidl oblitot használtak, amit soha nem lehetett érezni, így tőlük nem tudok tanácsot kérni



Köszönöm elore is


dec. 14. 18:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szoktam szellőztetni a mosógépet valamint felül töltős a mosógép így nem tudom nezni hogy nem e mossa bele túl korán az öblítőt
dec. 14. 18:26
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem érzed, az azt jelenti, hogy nem adagoltad túl, es a mosógép jól működik.
dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Volt hogy 1 kupakkal raktam, volt hogy kettő és volt hogy 100 ml sehogy sem jó ://
dec. 14. 19:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A száradás miatt lehet. Nem szellőző helyen száradnak a ruhák.
dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, most hogy belegondolok, szeptemberben jobban lehetett érezni 🤩
dec. 14. 19:29
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Ne használj ennyi öblítőt, felesleges!

A reklám az reklám, ne hidd el amit mutatnak, mert nem igaz.

Ha illatosan akarod kivenni a szekrényből a ruhádat azt nem az öblítővel tudod elérni, hanem a szekrénybe kell tenned valami illatozót.

Vegyél illatos szappant vagy illóolajas párologtatót, illatpárnát, levendulazsákot, esetleg jó illatú füstölő rudat (ne gyújtsd meg!). Ezt tedd be a szekrénybe a ruhád közé (szappant kibontva) és annak majd átjárja a ruhákat az illata.

Vettem már én is mindenfélét, illatgyöngyöt is a mosáshoz, de ha a géped jól mos és öblít akkor ez nem marad meg a ruhában.

Ha nagyon ragaszkodsz az öblítő illatához akkor figyeld a mosógépedet és az utolsó öblítéskor tedd csak bele az öblítőt! Akkor ezt már nem fogja tudni a következő öblítéssel kiszedni a ruhából és akkor lesz valamennyi illata.

dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem azt kérdezte mit tegyen.

Előlegezzük már a bizalmat a másik embernek, hogy nem debil, tudja mit csinál, és fejezzük be a kéretlen tanácsadást. Vagy ha annyira okoskodni támadt kedved, illedelmesen kérdezd meg, hogy elmondhatod-e a véleményed. Legalább mondhassa azt, hogy nem.

dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6 amit leírtál azzal tisztában voltam és természetesen azt is alkalmazom már, de jobban szeretem a friss oblito illatát,mint jeleztem is első válaszként mivel elfelejtettem kiírni, felültöltős a mosógép, így nem tudom utolsó obliteskor bele önteni az oblitot ://


#7 teljesen igaz amit írtál, de igazán nem kellett volna, nem veszem magamra az ilyen kissé oktató jellegű dolgokat 🥰

dec. 14. 22:01
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Pl én azt vettem észre ha szárítógépbe vannak szárítva a ruhák akkor jobban érződik.Ha ruhaszárítón levegőn akkor kissé állott szaga van a ruháknak.
dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a titkod? Engem pont az öblítőszag zavar.
dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!