Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem érezni az öblítő...

Miért nem érezni az öblítő illatát?

Figyelt kérdés

Jó minőségű öblítőt használok

Silan,Lenor,Coccolino de semmi nem marad a ruhákon mire megszárad://

A mosógép 5 hónapos, egyből kimostam ecettel és szódabikarbónával, valamint 3 hetente ismétlem

Jó helyre öntöm az öblítőt

Ezelőtt otthon eltem, szüleim Lidl oblitot használtak, amit soha nem lehetett érezni, így tőlük nem tudok tanácsot kérni



Köszönöm elore is


dec. 14. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Én azt tapasztalatom a boltokban, hogy rengeteg helyen lopják a flakonokból a mennyiséget az ott dolgozók. Most az eddig megbízhatónak ítélt helyen is szembesültem ezzel. Végig néztem a flakonokban lévő mennyiséget, és a legtöbben félig volt, a többiben meg csurig volt töltve és az illat intenzitása is csökkent volt. Egyértelműen látszik, hogy vízzel pótolták a hiányzó mennyiséget. Drága az öblítő már, így spórolnak az ott dolgozók, hogy kilopják. A vevő meg vegye meg a maradékot. Nagyon bosszantó, mert kereshetek más helyet, ahol azért nem ennyire egyértelmű, hogy átverik az embereket.
dec. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#11 ilyet meg nem vettem észre 😲 de én alapbol mindig a leghátsót veszem el az ilyenekből 🙈 ezentúl biztosan jobban fogom figyelni



#10 nincs nagy titkom de imadom az illatát 🙈🤩

dec. 15. 08:51
 13/16 anonim ***** válasza:

A leghátsó sem biztosíték semmire, ha mondjuk kb. 5-6 flakon van a polcon. Esetemben az összes megvolt babrálva. És biztos vagyok benne, hogy rövid időn belül ez egyre több helyen fog előfordulni, "hála" az egyre nagyobb mértékű drágulásnak.

Kár, hogy a gyártók nem zárják le a flakonokat rendesen és nem gyártanak illatmintákat az öblítőkhöz, amin a vásárlás előtt tesztelheti a vásárló. Mint a parfümöknél.

dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hat igen sajnos..de talán annyira nem nagy az esely arra hogy a hátsók meg vannak babrálva
dec. 15. 11:06
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Amióta metudtam mennyire nem tesz jót a ruháknak az öblítő, és úgy egyébként az embereknek sem, azóta ecetet használok. Konkrétan csak azt érzem a ruhákon h tiszta, és ki van mosva, semmi plusz illat nincs. Ami nagyon tetszik benne h a mosógépem azóta nem büdös. Eddig volt néha ilyen fura szag, fogalmam nincs honnan, azóta ez elmúlt. Olcsóbb is sokkal, aki nyitottabb a témában nyugodtan utánanézhet, engem meggyőzött.
dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: ezzel itt kinyitod pandora szelencéjét :)))
dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!