Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet gond a mosószer váltásból?

Lehet gond a mosószer váltásból?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, Ariel mosószerrel mostunk otthon is, illetve miután elköltöztem én is. De már annyira megdrágult az ára, a hatékonysága meg mintha még romlott is volna…. elgondolkodtam a váltáson.

Kolléganőim pl. nagyon dicsérik a Tomit.

Bőrproblémák lehetnek egy ilyen váltásból?


jan. 21. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg előfordulhat, hogy annak valamely összetevőjére allergiás vagy, de nem nagy rá az esély. Próbáld ki nyugodtan.
jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem, hogy gond lenne.
jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Önmagában a mosószer váltással nincsen semmi gond, attól nem alakul ki bőrprobléma ha másik mosószert használ az ember.

Az lehetséges, hogy egy olyan mosószert sikerül választani amit viszont nem bír az ember bőre mert van valami eddig nem használt de annak az embernek irritáló összetevője. De ez hamar kiderül, akkor meg lehet másik mosószert keresni helyette.

Én pl. a Dove tusfürdőt nem tudom használni. Hiába van családtagom is akinek semmi gondot nem okoz, szereti, az illata nekem is tetszik, de az én bőrömet irritálja, utána kellemetlen, száraz, viszkető lesz. De ez csak akkor derült ki amikor új tusfürdőt kerestem és Dove-t vettem. A többi tusfürdőnél ilyet nem tapasztaltam.

Mosószer nálunk nem okozott problémát, pedig sokfélét használtunk már. Inkább szokott az öblítővel gond lenni és itt a gyakorin is sokan javasolják, hogy akkor érdemes az illetőnek helyette kevés ecetet tenni az öblítéshez.

A Tomi régen nagyon jó volt, aztán megvették a céget és megváltoztatták az összetételét (rokonom akkor volt ott a termelésben mérnökként). Aztán sokat vesztett a népszerűségéből, de később a cég megint szerette volna felfuttatni a terméket, ezért nyilván javítottak már rajta. Biztos kjó mosószer, érdemes kipróbálni.

jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!