Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit használtok mosogató géphez?

Mit használtok mosogató géphez?

Figyelt kérdés

Van egy Bosh mosogató gépem.

Finish Somat Jar ezek a fő márkàk mosogatógép tablettákhoz/zselés kapszulákhoz.



De ezeknek is van több alfaja


Basic

Ultimate

Ultimate extra stb

All in One


Plusz ott van a regeneráló só,az egyébként mire szolgál?

vízkő és vízcseppek ellen?


De ha olyan kapszulát veszek ami all in one akkor kell vajon só is?



Az a baj hogy nehéz eldönteni mert van vagy 4 termék 1 név alatt.

És hátha valaki már kitapasztalta melyik a leghatékonyabb.



febr. 22. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Mi a sima Aldis Tandilt, teljesen tökéletesen mosogat.
febr. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
DM sajátmárkás mosogatótablettáját és öblítőjét használom. Aldis Tandil sót hozzá.
febr. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
hamuzsírral mosunk a pataknál .
febr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
38%
A legdrágábbat ami aktuálisan van a Spar-ban. Vagy finish vagy somat szokott lenni. Tapasztalataim szerint, ez mosogat a legszebben, nem érdemes rajta spórolni. Emellett kíméli a mosogató gépet is, így ritkábban van vele baj.
febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Az olcsók nem jók. Aki egyszer megveszi a normálisat, akkor jön rá, mekkora a különbség.

Só kell a gépbe, mert belül a vezetékek anélkül hamar vízkőves lesz, és ha nem használod, buktad a garanciát. (apró betűs rész)

Én a Somatot szeretem, csak a zseléset, mert a kemény kapszulás tapad. Azon belül bármelyik jó. Illetve a FAIRY nagyon jó, de az webshoppos.

febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Somat folyékony nekem az, ami nem vált be és a finish all in one. Ba finish akkor quantum. Az nagyon jó. Illetve a jarból az all in one is. Abbol a lemon is.

Mindig 80 ft/db alatt veszem, betarazok mikor akcios. Novemberben volt emagon akcio ha a 184 darabosat vettem, abbol vettem 2t, eleg lesz masfel evig.

febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Ja es sot semmilyet nem hasznalok. Ezekhez nem kell. Ra van irva a tabletta vagy kapszula dobozara ha kell hozza so
febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Korábban próbáltunk többfélét, volt közte magyar gyártású is, az is jó volt, csak később már nem találtuk sehol.

Az utóbbi években az ára és hatékonysága miatt a Somat tablettákat veszem, az All in 1 változatait, a legjobban a Gold jött be nekem, de a többi is jó.

Nagy kiszerelésben veszem és amikor akciós, így olcsóbb, mint a többi.

De én elöblítős típus vagyok, 6 terítékes mosogatógéppel, nem abban szoktam a lábosokat is tisztára mosatni. Nem hagyom rászáradni az ételmaradékot, beáztatom az evőeszközöket is, így egy rövid programmal (29-32 perc) nekem jól elmosogat a gép. Nem tudom, hogy rendes programnál, teljes napi mosogatnivalónál mennyire lenne jó. Én szeretem mert nem kell semmi mást használnom, se öblítőt, se sót, csak ezt a tablettát.

febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is Bosch készülék van. Több kapszulát kipróbáltunk már, nekünk végül a Jar Platinum All in One vált be. A sima Platinum nem mindig produkált jó eredményt, a Plus meg igazából fölösleges. Egy jó akcióban, nagy tételben 60-70 forint darabja, mindig bevásárolok akár egy évi adagot is. Sima boltban nem érdemes venni, mert 130-140 forintért rablás.


Próbálkoztam amúgy Somat-tal és Aldi-Lidl saját márkás cuccokkal is, de azoktól sokszor foltosak maradtak az edények, főleg pl a boros poharakon látszott.


Sót én szoktam bele tölteni, de pl öblítőt már egy jó ideje nem, mert attól mindig maradt egy keserű réteg a tányérokon.

febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!Ment a zöld pipa.


Annyi kérdésem van még hogy nekem a mosogatógépem ajtajának belsejében 2 adagoló van ami ugye magától nyílik a program alatt gondolom ezek a kapszula és az öblítő miatt vannak , illetve a gép alsó részében vízszintesen van szűrő és a só tartó.

Mennyi sót kell beletenni és meddig jó ,mert itt csak a kupakot tudom levenni,arra van ráírva 3-4 nyelven hogy só.

Szóval mennyi sót tegyek bele és ezt hogy képzeljem el hogy egy ciklus alatt(ECO -t használok az 50 fok és 3 óra) felszívódik az össze só?

febr. 22. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!