Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit használtok mosogató géphez?

Mit használtok mosogató géphez?

Figyelt kérdés

Van egy Bosh mosogató gépem.

Finish Somat Jar ezek a fő márkàk mosogatógép tablettákhoz/zselés kapszulákhoz.



De ezeknek is van több alfaja


Basic

Ultimate

Ultimate extra stb

All in One


Plusz ott van a regeneráló só,az egyébként mire szolgál?

vízkő és vízcseppek ellen?


De ha olyan kapszulát veszek ami all in one akkor kell vajon só is?



Az a baj hogy nehéz eldönteni mert van vagy 4 termék 1 név alatt.

És hátha valaki már kitapasztalta melyik a leghatékonyabb.



febr. 22. 00:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azért érdekelne mert azt olvastam hogy ALL IN ONE kapszula esetén ne rakjak plusz öblítőt a gépbe mert túlhabzik,viszont most épp most pakoltam ki a gépet és a 1 edényem belseje opálos volt,ezt ugye sóval lehet korrigálni mert kemény a víz(kőbánya)

Finish Quantum All in One -t használok most

febr. 22. 14:18
 12/14 NTBS ***** válasza:
Semmit, mert el tudok mosogatni gép nélkül is!
febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem pont a Finishtől voltak opálosak a poharak. Jar Platinummal még só nélkül sem.

Egyébként teletöltheted a sótartályt, nem használja el egy mosogatáshoz, meg jelzi, ha tölteni kell.

febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Volt bent egy kis tölcsér, azzal öntöd bele. 1kilos egy só, majdnem az egész bemegy.

Az első használat előtt, töltsd fel először vízzel ezt a tartályt. Üresen menjen le egy program, mert ha kicsit túlfolyt a só, rátapad az edényre. Pár hónap alatt ürül ki, de jelezni fog a piktogramm.

Nagy tartály az ajtóban, az a kapszula kicsi tekerhető, az az öblítő folyadék. Nekem kb 1dl fér bele egyszerre, jó pár hétig kitart.

febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!