Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sportcipőt mosógépben hogyan...

Sportcipőt mosógépben hogyan mossam ki?

Figyelt kérdés

Hàny fokon? Milyen mosószerrel?

Mire kell odafigyelni?


Eddig kézzel súroltam ki de már nincs időm/ erőm rà, egyszerűsíteném a dolgot.



márc. 31. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Én továbbra sem mosnám gépbe .
márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már sem időm sem erőm erre ezért is került ki a kérdés.
márc. 31. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én gépemen van 14 perces gyorsprogram 400-asra is állítható centrifugával, azzal szoktam- de a te géped, lehetőségeidet nem ismerjük…


Érdemes lenne minél rövidebbb programot és minél alacsonyabb centrifuga fordulatot választani. Alacsony hőfok mellett fertőtlenítő mosószeradalékkal dolgozni

márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

30 perc a legkevesebb és 400-600-800-1000 így megy fel a centrifuga állítás lehetősège

De meg is kell száradnia így lehet kell az erősebb centrifuga mert különben nem fog egyhamar megszàradni.

márc. 31. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodtan teheted erősebb centrifugára, csak tegyél be mellé 1-2 azonos színű törölközőt, régi pulcsit vagy bármit. A lényeg, hogy ne csak a cipő legyen benne, ne csak azt verje a dobhoz. 30 perces program szerintem elég, de előtte a csapban öblítsd le a cipő talpát. Mosószer meg mehet az, amit egyébként a ruhákhoz tennél.
márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kimosom a sportcipőimet. A legegyszerűbb deichmann márkák, semmi bajuk. A törölkőző jó ötlet, lehet kipróbálom.
márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajánlatos mosózsákot használni és valóban jól meg kell tölteni nem kényes ruhaneművel a gépet, hogy ne dobálgassa a dob a cipőket (annyira).
márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hàny fokon?"

A 40 fokos 30 perces programra szoktam betenni, elég szokott lenni.

Magasabb hőmérsékletet ne válassz, mert az lehet hogy árt a ragaszónak amivel összerakják a cipőt.

"Milyen mosószerrel?"

Amivel a ruhád is mosod.

"Mire kell odafigyelni?"

Én azt szoktam csinálni hogy 2, vagy akár 3 pár cipőt teszek a gépbe, így azok jól el tudnak oszolni és nem fogja nagyon bodálni. Ha csak 1 párat teszel, akkor vedd vissza a centrifuga fordulatát.

márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!