Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel pucoljatok az ablakot,...

Mivel pucoljatok az ablakot, hogy nyom ne maradjon es szep legyen?

Figyelt kérdés
erdekelne hogy milyen tisztitoszerrel, es az eszkoz is (rongydarab, papir vagy mi?)
2010. nov. 11. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én papirral szoktam, a rongy maszatol. És lehetőleg nem színes újságpapirral, mert az beszinezheti a fehér ablakkeretet, vagy a tömítést.
2010. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű clin ablaktisztító és nálam a trükk abban van, hogy mikroszálas ronggyal törlöm át (dm-ben lehet kapni, de biztos máshol is) és komolyan mondom álom vele az ablakpucolás. semmi foltot nem hagy, olyan gyors és egyszerű vele. és nem kell több guriga papírtörlőt elhasználnom. a végén fogom, kimosom és legközelebb is azzal lehet törölni.

próbáld ki.

2010. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először sima nedves ronggyal lemosom az ablakot, aztán papírtörlő + clin. Nem szokott csíkos maradni.
2010. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ja igen, először én is sima nedves ronggyal törlöm át, utána jön amit írtam

-2.-

2010. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálom, hogy először sima mosogatószeres meleg vízzel lemosom a kereteket meg az üveget, majd mikroszálas ronggyal amit a másik válaszoló is írt olyannal forró ecetes vízzel átmosom újra az üvegeket aztán a kereteket. Végül ha megszáradt az üveg, Clint fújok rá és száraz mikroszálassal áttörlöm. Nagyon szép lesz. Tényleg megéri ilyen mikroszálas kendőt venni.
2010. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2010. nov. 11. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is meleg mosogatószeres vízzel, utána szárazra törlés, végül ablaktisztító + papírtörlő.
2010. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Munkámból adódóan tökéletes üveg-és tükörtisztaságra van szükség.

Brillance/ipari/tisztítót + pár csepp ecetet,és mikroszálas kendőt javaslok.

2010. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!