Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tele van a fürdő (lakás is) a...

Tele van a fürdő (lakás is) a hajszálaimmal, ezáltal győzöm cserélni a felmosó fejet is. Mit csináljak? Ti hogy oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés

Azon kívül,hogy menjek bőrgyógyászhoz.

Nektek van erre valami tippetek,praktikátok?


2010. nov. 20. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Én is így vagyok. Hosszú, fekete hajszálaimmal tele a lakás. Hiába porszívózom minden nap. Meg is untam. Persze, azért első körben mégis a kivizsgálást javasolnám neked, de ha már túl vagy rajta és semmi (merthogy ezer oka lehet a hajhullásnak), akkor javaslom a Varga hajcseppet. Az egyetlen, ami nekem bevált. Nem olcsó, de megéri. És a hajam is sokat nőtt tőle.
2010. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,de itt most arra lennék kíváncsi,hogy mások ezt a lakásban hogyan palástolják.
2010. nov. 20. 11:51
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok. sehogy. Takarítok gyakran. Porszívó, vagy az a feltörlő kendő, amit szárazon kell használni, és magához vonzza a szöszt és a koszt. Nem tudom a nevét, én Kanadából hoztam.
2010. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nálunk csak padló van és járólap,tehát csak felmosni tudok,az meg ugye vizes és összeszedi a hajszálakat,meg kenem tovább.
2010. nov. 20. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Lehet kapni mikroszálas törlőlapot, amivel szárazon össze tudod szedni a hajszálakat, egyebeket.De van még nekem pl gumipartvis, amit a fodrászok használnak.
2010. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanezért a padlólapokat is porszívózom mindenhol: konyha, fürdőszoba, wc, előszoba és csak azután mosok fel.
2010. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam is padlólap van, és parketta. Porszívózni szoktam, utána felmosom. A felmosófejet meg a fürdőszoba szőnyegekkel együtt be szoktam tenni a mosógépbe.
2010. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Adri baba ***** válasza:
Ez örök kérdés:)Hiába porszívózok itt ott mindig marad 1 ami beleragad a felmosófejbe!Persze ki lehet mosni de a haj nem jön ki belőle,csak gubancolódik benne:(Marad a felmosó rongy ,arról le lehet szedni a hajat!
2010. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
felkötni a hajad mondjuk? vagy otthonra vegyél egy hajhálót, legalább a szemedbe se fog lógni, és nem marad a gumi nyoma sem a hajadban.
2010. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyszerű: előbb fel kell söpörni, aztán felmosni. és nem lesz tele a hajaddal a felmosó.
2010. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!