Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyiből hozzátok ki a...

Mennyiből hozzátok ki a karácsonyt a 3 nap alatt (24,25,26) cakkom-pakk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól függ hány fős a család és mennyit akarnak rászánni... A néhány ezertől a határ a csillagos ég.
2010. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ajándékok fele már meg van és a fagyasztót is megtöltöttem alapanyagokkal. Pontosan nem tudom, de egy olyan 85.000 ment el eddig.

Végére a kisebb dolgokat hagytam, szóval nem lesz olyan sok. Szerintem ajándékokkal, fával étellel megállnék úgy 150 körül, de még szeretnénk a ház díszítését fokozni és a ledes kültéri fények meglehetősen drágák, cserébe alig fogyasztanak.


Szóval szerintem 150 körül.

2010. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

kb 3000 Ft-ból

24. veszek 10tojást, meg egy csomag virslit

25. is

26. pedig, mivel karácsony van meglepem magam egy pizzával.

2010. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jesszus! Örülök, hogy van, akinek ennyi jut rá és sajnálom azt, akinek csak ennyi.


Nálunk ajándékok nélkül kb 15-20e-ből fogjuk kihozni, bőven. Ajándékokkal kb a duplája.

2010. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kb. az utolsó válaszoló szintén fogunk mi is mozogni. Kedves Második, mennyien vagytok? :)
2010. nov. 25. 19:23
 6/17 anonim válasza:
Én csináltam egy bevásárló listát ami 15 ezerre jött ki. Ebben az étel,ital és a sütemény van.Igaz csak ketten élünk egy háztartásban de vendégeink lesznek és sütit is szoktam adni egy ismerősömnek ajándékba.Sok ez egy kicsit és azt hiszem faragnom kell le belőle jócskán.Pedig semmi luxus nincs benne.Van egy hónapom agyalni rajta:)
2010. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ebben a 15 ezerben szaloncukortól kezdve a darált húsig, minden benne van?
2010. nov. 26. 12:16
 8/17 anonim válasza:
Szaloncukor és ajándék nincs benne a 15 ezerbe. Ez csak kaja és sütemény alapanyag.De ha azt vesszük,hogy a pulykamell mennyibe kerül akkor nem is csoda.Na meg a dió és társai.
2010. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Hát nekünk csak az ajándék került olyan 100ezerbe...gyerekekkel együtt nő az elvárás is...vagy telefont nintendot vagy laptopt kérnek...az ételre körülbelül olyan 30-40 ezer...sok féle ennivaló előétel főétel desszert...legalább 6 féle süti...:)összesen olyan fástul díszestül ajándékostul mindenestül olyan 180ezer...:)
2010. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj utolsó, de véleményem szerint nagyon rossz, ha a gyerek korával az ajándék ára is nő. Nekem is 18éves a gyerekem már és nem arról szól neki a karácsony, hogy laptopot, nintendot vagy minél drágább ajándékot kapjon. Az lenne az én szegénységi bizonyitványom és a nevelésszégyene. És nem azért , mert nem engedhetnénk meg magunknak, hogy megvegyük, csak nem szeretném, ha a gyerekem ilyen anyagias lenne. Ő annak örül, hogy együtt a család és a karácsony hangulatának. Nem az jelenti a szeretetet, hogy minél drágább ajándékot kapjon a gyerek.
2010. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!