Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gőztisztítót vegyek?...

Milyen gőztisztítót vegyek? (kézit, és nem túl drágán) Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom a zuhanyzót kitakarítani normálisan. Régóta panaszkodom és most vennének ajándékba egyet nekem, csak mondták válasszam ki melyiket. Tehát fugákra, apróbb helyek kitakarítására (vízkő) kellene, nem sütő, meg zsír takarítására
2010. dec. 13. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a h2o mop utlrát ajánlanám de azt irtad h ne drágát.Sajnos az olcsobbak nem a legjobbak.Ha megteheted inkább potold ki és vegyél azt mert nagyon sok jót halllottam rola és az nem csak göztisztitó hanem felmoso is.

[link]

2010. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


"Ha belegondolsz hogy a monster(első link)20000 és 30000ért már kapsz felmosot is akkor szerintem nem éri meg ez a kézi gözölös tisztitó,mégha jó is.

2010. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néztem ezt a H2O-t, de nem tudom, hogy kihasználnám-e? A fürdőn kívül esetleg még a padlóra használnám, de kérdés, hogy elő venném-e. Hisz azért nem kicsi, mintha még egy porszívóm lenne.A monster nálam is kilőve, hisz adataiban (pl teljesítményre) nem tud többet más feleannyiba kerülő géptől. Esetleg ezekről (amit itt ajánlottak) másnak van véleménye? Vagy másik terméket ajánlotok?
2010. dec. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!