Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Már 6 napja nagytakarítás van...

Már 6 napja nagytakarítás van itthon a karácsony miatt, teljesen kivagyok már tőle, másnál is így van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az van hogy vagy marha nagy a ház vagy nagyon lassan takarítasz:)))
2010. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Sosem értettem az ünnepek előtti "nagytakarítás" mániát. Én rendszeresen takarítok, nem ilyenkor kell megszakadni a munkában.
2010. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

16.29

Csókolom az arany kezeid. Am nálunk is így van.

18/F

2010. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Marha nagy a ház az a baj 2 szintes, meg a mocsok is marha nagy volt :S
2010. dec. 23. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Hehe :) Nálunk is ilyen, bár mostmár hálistennek csak mosás van, azt meg röhögve megoldom :)
2010. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cory Rose ***** válasza:
75%
Hozzám nem jön senki, én megyek máshoz, szóval még csak rendet sem kellene raknom.. Bár nálam mindig rend van.
2010. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi, év közben miért nem takarítasz?


Érdekes nálunk miért nincs marha nagy mocsok?


....

2010. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát gondolom egy ilyen marha nagy házat nem egyedül tartasz fenn, szóval a többiek is dolgozzanak. Mi anyámmal megosztottuk, és egy nap alatt megvolt. Nem ilyenkor kell a világot megváltani és ablakot meg függönyt mosni, szőnyeget tisztítani, lomtalanítani, na meg ja, nem szabad hagyni h szaladjon a ház, akkor tuti nem ilyen. Szerintem rosszul szervezed a dolgokat, de részvétem és kitartást!
2010. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kisnita válasza:

Nekünk három szintes ház (mondjuk a legfelsőt nem használjuk ezért inkább vegyük kettőnek) + pici gyerek aki egész nap pörög, ma is háromnegyed 7-kor aludt el, reggel fél 8-tól egy szemhunyásnyit sem aludt:S Kint állatok, akiknek enni-inni kell adni, stb. Úgyhogy nekem is van elegem, ne is mond!

Én már múlthét vasárnap elkezdtem takarítani, aztán tegnap kezdhettem elölről mert megint minden csupa kosz lett. Ma sütöttem, mostam, szőnyeget pucoltam (a héten már másodszorra mert a kisfiam előszeretettel keni bele az ételeket a szőnyegbe, az apja meg röhög rajta, az anyja meg takaríthatja :S) holnap ablakot pucolok, lemosom az ajtókat, a kereteket, kifényesítem a padlót, letakarítom a nagy sütés-főzés következményeit a konyhában, aztán jön a fürdőszoba ami kb 10 perc úgyhogy nem nagy meló. Azt szerem a végére hagyni mert olyan jó már ott tartani. :)

És ha minden jól megy holnap késő délután még belefér egy kis barátnőzés a városban, persze szigorúan csak egy órára mert 24.-én este mindenkinek otthon van a helye.

A gyerekemet szerintem rá kell hagynom a páromra mert a tesóm kislányához is szeretnék bejutni a kórházba ahová nem vihetem a gyereket. Szegénykémet vakbélre műtötték és ha minden igaz holnap már ehet levest. Úgyhogy megragadom az alkalmat és viszek neki jó kis házi tyúkhúslevest na attól majd helyre jön :)

Jó kis karácsony előtti pörgés, de sebaj majd a két ünnep közt próbálom kipihenni magam.

2010. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!