Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fal penészt mivel lehet...

Fal penészt mivel lehet eltávolítani ami egészséges a 2 hónapos és a 2 éves kislányom részére?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ecetes vízzel mosd le.
2011. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Jesszus, bármivel! A penésznél tényleg bármi egészségesebb számára. Egy penészes lakásban felnőtt gyerek szinte biztosan légzőszervi problémákkalfog küszködni, asztmás lesz. Ha hipózod a falat (persze addig vidd át őket a másik szobába vagy vigye el valaki sétálni), még az is sokkal egészségesebb!!!

És szerezzetek be egy páramentesítő készüléket, hogy abbamaradjon a penészedés!!

2011. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ultra Savo a legjobb! Ráadásul egy ideig gátolja is a penész kiújulását.


Hosszútávon pedig szerezz be normális páramentesítőt. Szobába való van 13 ezerért a Praktikerben (Hauser), de nagyteljesítményűt is kapsz 30 ezerért, ami már 50m2 kapacitású. Az a Ceresit maximum átmenetileg jó.

2011. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is most próbáltam ki az Ultra Savót! Hát tökéletes.2 perc alatt eltüntette az össze penészt. 10 perc után kinyitottam az ablakokat 10 percre és már nem is lehetett érezni.

Tanácsolom ,hogy mielőtt mentek valahova akkor fújd be vele a falat ,de nem csak ott ahol látszik hanem egy 10 -15 centis sávba körülötte is. És ha feljöttök nyisd ki az balakot addig a gyerkőcök legyenek egy másik szobába.

2011. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszotokat. Akkor kipróbálom az Ultra Savót.
2011. jan. 10. 12:49
 6/13 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Én erősen ecetes vizes szivaccsal letörlöm, és jó ideig nem is jön vissza a penész. A szaga is hamar elillan.
2011. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is a Szavó jött be! Csak arra vigyázz, hogy a padlószőnyegeknek kiszedi a színét. Ha padlószőnyegcsík van a falon, akkor azt érdemes letakarni, mielőtt elkezded fújkálni. (pl. felmosórongy)

És kézzel ne nagyon nyúlj bele, mert nagyon lúgos, mar, ha mégis, akkor nagyon bő vízzel mosd le, a lúg ronda egy alattomos dolog!

És nagyon dugd el, ha gyerek van!!!

2011. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valóban jó a Savo de visszajön a penész, többször elenőrizd.
2011. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap befújtam a falat utra savóval! Meglepő de tényleg eltűnt a penész. Mivel sok a pára így vetünk még elektromos páramentesítőt is.
2011. jan. 13. 11:25
 10/13 anonim ***** válasza:
milyet vettél és mennyiérft, én is akarok venni.
2011. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!