Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen tescos saját márkás...

Milyen tescos saját márkás termékeket használsz?

Figyelt kérdés
Színes vagy sima? Gondolok tisztítószerre, tisztálkodásira...
2011. júl. 16. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmilyet. A minőség mindenek felett.
2011. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

szoktam venni teszkós domestost, a budiba tökéletes, és a szaga is elviselhető.

felmosáshoz azt a 100ftos literes sampont használom a domestos mellé.


de hogy ilyen termékeket magamra kenjek, az már sok lenne. :)


jah, meg persze a minőségi wc papírjuk is jó.

2011. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sósav, szalámi, tej...
2011. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

WC papírt próbáltam :-((


Hamar átálltam nem Tesco-s 3 rétegű 150 laposra... Most olyan 50.-/tekercs áron megy...

2011. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Tescóba két dolog miatt járok. A sajt meg a csoki. Olyan minőségi sajtokat máshol nem találok legalábbis a környékemen. Azok viszont nem Tesco saját termékek. Olyanok is vannak náluk, csak azok a silány akciós sajtok. Csokiból pedig szintén csak náluk van Lindt. Ha a gyerekeinek is ezt adná mindenki, nem lenne baj hogy esznek csokit is néha, mert ez valóban csoki, még a milka is csak óvodás mellette. A Tescos termékek nem sokban különböznek egy kínai silány árutól, főleg ha a ruhákat nézzük. Végtére is annyiban jó a Tesco, ha az ember egy helyen akar vásárolni mondjuk pelenkát, sajtot, csokikat, meg egyéb tisztálkodási szereket is, csak ne az akciósat meg a tesco gazdaságosat.
2011. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én fültisztítót mást nem de azt is csak akkor ha ott vagyok és kel... én félek az ilyenektől mert nem szeretnék kiütéses bőrt meg stb ja volt már tescos öblítőm is de attól kipattogok egyedül a lenortól nem meg néhány termék a tescoba a sima wc papír minősége siralmas nagyon...
2011. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Bess sensitive öblítőt szoktam ott venni (179), felmosáshoz használom, nagyon jó illat van utána. A wc-be pedig a wc tisztítót (hasonló a domestoshoz) a kosaras illatosítót veszem, az is valami 70-90 ft között mozog. Ha 3-500 ft-os bref illatosítót veszek, az sem tart tovább és az illata sem tartósabb, mint az olcsónak. Igaz én napi szintem fertőtlenítem a wc-t, mert így érzem jól magam. Lehet, hogy mánia...

De ha akcióban van a popsi törlőjük, akkor azt is ott veszem a gyereknek.

Hirtelen ennyi.

2011. júl. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

néha konyhai törlőt ott veszek.

a macskának konzervet és száraz tápot néha tescosat veszek. az az igazság, hogy az én orromnak büdösebb, mint más márkájú, de a macska pont azt szereti jobban.

a tesco vaj semmivel sem rosszabb, mint más, de más tejterméket meg sem kóstoltam. képtelen vagyok megvenni.

hentesárut sem mertem még tescosat venni.

tesco csomagolású tojásban nem csalódtam, de tesco csokit az életben nem veszek többet.

tizstasági betétet, tampont soha nem fogok másmilyent venni, mint ami bevált (carefree, ob)

folyékony szappan utántöltőnek nagyon is jó a 100-200 forintos tesco foly. szappan, vagy tusológél, de volt hogy habfürdőt vettem, azt higítva is lehet használni.

tesco fénymásoló papírt is vettem, pontosan ugyanolyan, mint más

a tesco liszt is ugyanolyan, mint más, volt már olyan, hogy megnéztem, hol csomagolták, és ugyanott csomagolt liszt picivel drágább volt, akkor mindegy alapon az olcsóbbat, azaz a tescosat vettem meg.

ruhát cipőt soha nem ott veszek.

2011. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sokat:Ruhák,tej,szalámi,sajt,pékáruk,liszt,szappan,wc spray,víz... ezek váltak be :)

Azonban a müzlik egyáltalán nem.

2013. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!