Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Azthiszem a domestos kimarta...

Azthiszem a domestos kimarta a kezem, bővebben lent?

Figyelt kérdés
a hétvégén elég sokat takarítottam kesztyű nélkül tömény domestossal. azon a kezemen, amivel súroltam, az ujjaim végei nagyon szárazak lettek, érdesek, ha pedig valami vegyszerhez nyúlok, kivörösödnek, de csak az utolsó két ujjpercek, és baromira elkezdenek égni. ez azért rossz, mert fodrász vagyok, és egész nap ég a kezem. ugye nem kaptam valami allergiát, csak sérült a hámrétegem? ha valakivel hasonló volt, írja le, hogy mit tapasztalt. köszönöm.
2011. febr. 9. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, kimarta a kezedet. Kend be éjszakára jól azzal a norvég krémmel (nem jut eszembe a neve, de tudod, mire gondolok).

Legközelebb meg gumikesztyű.

Néha én is szoktam anélkül takaritani, ugyanez a szitu...

2011. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem volt okos dolog, de kenjed kézkrémmel és nem lesz gond,,ne hagyd kiszáradni
2011. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, olyan norvég pont van :)
2011. febr. 9. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Aloe Vera zselé! Nagyon hamar rendbe teszi a hámsérülést. Vagy Neogranormon krém. Patikában lehet kapni mindkettőt.
2011. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ekeke ***** válasza:
Hol melózol? Hozzád akarok járni! Biztos baromi jó fodrász vagy, mert nem az eszedért kapsz fizetést....
2011. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!