Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosásnál ki kell fordítani a...

Mosásnál ki kell fordítani a farmerokat? Még mit tehetek be közéjük? 40 fokon mosom, az jó?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 12:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Az egyik nadrág cimkéjében 30, a másikba 40 fok van irva...
2011. febr. 17. 12:09
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen jó,és bármit berakhatsz hozzá ami sötét színű.

Pl.poló,bemelegitő stb.

2011. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12:24 És nem fontos kiforditani,én sem teszem.
2011. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kifordítom,mert így nem kopik ki a színe annyira..

Évekkel ezelőtt hallottam,hogy színkopás megelőzése miatt fordítják ki.Mivel bizalmatlan vagyok a "hallottam anyukám barátnőjének mamájától" hírektől így kipróbáltam 2 farmerral..

Vettem kettő egyforma farmert,egyforma színben.Mindig ugyanakkor mostam őket.Az egyik mindig kifordítottam,a másikat soha.A kísérletem bizonyította,hogy a kifordított farmer egy bizonyos mosás után még midig megtartotta az eredeti színét,de a másik nem .Amelyiket ne fordítottam ki az vesztett a színéből,és elkezdett bolyhosodni...

Úgy hogy azóta mindig kifordítom..

2011. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én mindent kifordítva mosok. a színek, meg a bolyhosodás miatt.

farmerral össze lehet mosni a sötét pulcsikat, pólókat, kabátot, zoknit.

én mindig 40 fokon mosom, nem lesz semmi baja.

2011. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a Levi's-ra esküdtem fel sok-sok évvel ezelőtt. Bele van írva, hogy wash inside out, vagyis, hogy kifordítva kell mosni, nyilván a szín kevésbe kopik így, és jobban kijön a kosz is. Mindig rá van írva, hogy hány fokon lehet mosni. 30 vagy 40 sztem is mindegy. Olyat szoktam még betenni a farmerral, amit szintén olyan hőfokon kell mosni, hasonló színű, de nem ereszti a színét.
2011. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én mindent kifordítva mosok, amire rá van írva.

a farmert 60 fokon.

2011. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ez off ugyan, de farmermosáskor mindig eszembe jut: volt egy kicsit "egyszerű" gondolkodású kolléganőm. Mikor mondtam, hogy kifordítva mosom a farmert, csodálkozva rákérdezett: és akkor a külseje hogy lesz tiszta? Nem is értette, miért fuldoklunk a röhögéstől :)))
2011. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 14:42

Na ezen jót nevettem.

Tudom hogy nem farmer téma,de nekem is volt egy kolléganőm aki vett magának egy laptopot,és felhívott telefonon,hogy segítsek neki mert eltűnt a monitorról valami ami nemrég még ott volt.Mondtam neki,hogy nézze meg a tálcán..Egy ideig csend volt majd megkérdeztem tőle hogy

-"na mi van a tálcán?"

-" háááttt most 2 szelet kenyér,és a bögrém amiben tea van.."

De válaszolok a kérdésre is.Én is kifordítva mosom,mert így sokáig szép színe marad.Együtt mosom a hasonló színű ruhákkal,és 40 fokon..Bőven elég,hiszen nem hordom olyan sokáig egyik ruhámat sem,hogy totál koszos legyen..

2011. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!