Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb fehérítő?...

Melyik a legjobb fehérítő? Vannak fehér ruháim, de már jobban hasonlítanak a szürkéhez. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 14:01
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Clorox
2009. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
NEkem semmi nem vált be:((( talán a mosógépem a mumus...
2009. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
clorox!!!!A párom pék, sok a fehér ruha, csak ezt használom!
2009. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Sima fekete flakonos hipó! Kádba negyedig öntessz meleg vizet, s abba öntöd a flakon hipót, majd az összes fehér ruhád áztasd bele 1 órára. Utánna csavard ki őket, s tedd be a mosógépbe, s indíts el egy programot 40 fokon, majd miután lejárt, mégegyszer indítsd el a mosógépet negyven fokon de most már tegyél bele mosóport, s vagy 2 kupak öblítőt.

Így mostam ki a baba kapott fehér ruhácskáit, amit beszürkültek sárgultak a sok állástól, kaja foltok stb., s gyönyörűek lette!

(Nekem sem a vanishtől, sem a cloroxtól, flóraszepttől nem lettek fehérek, csak a sok pénzt költöttem feleslegesen rájuk.)

2009. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Vanish Oxi Action Crystal White fehérítő ,nekem ez vált be
2009. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi off, elözöktöl kérdem a kloroxot a gépbe az öblitö, vagy a mosópor helyére öntitek ??

Köszi ngem is érdekel a válasz.

2009. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azon is múlik, miért szürke a ruha. A fehérítők akkor segítenek, ha valami befogta a ruha színét, esetleg nem hófehérekkel mosod csak együtt, és halványan összefogják. Műszálas ruhák sokszor azért szürkülnek, mert lekopik róluk a szálakat bevonó festék, ilyenkor nincs az a csodaszer, amivel vissza lehet fehéríteni. Alacsonyabb hőmérsékleten kell mosni őket, akkor nem ill. kevésbé kopnak.
2009. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A fehérítőn kívül használj vízlágyítot, Calgont vagy hasonló termket (Dm, Rossmann)

A kemény víz esetén nagyon könnyen beszürkülnek a ruhák.

Amúgy Clorox-ot használok ritkán. Illetve a Dm fehér ruhákhoz való folyékony mosoport. Bevállt.

2009. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Én először beáztatom a ruhákat Clorox- os vízbe, aztán mosom ki géppel.
2009. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Whirlpool felültöltős mosógépem van,a hypónak,vgya fehérítőnek külön cella van rajta.
2009. febr. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!