Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Természetes tisztítószereket...

Természetes tisztítószereket hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Domestos és társai helyett szívesen használnék vmi egészségesebbet, pl mosószódát, egyebet.

Ti mit használtok, és honnan szerzitek be?

(Gondolom az ecet sem az amit étkezési célra lehet kapni.) Régen legalább volt háztartási bolt, de ma...


Szóval mivel mostok, súroltok, pucoltok?


2011. márc. 14. 23:46
 1/7 Huron ***** válasza:
0%

Nem hagyomanyos kiskereskedelemben kaphato, un. MLM rendszerben ertekesitett 'mososzerek', mind termesztes-ek!

Amway, FLP. (Univerzalis detergens anyagok)

Legjobb minoseguek.

2011. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de 20 %-os étkezési ecet
2011. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ecet az étkezési ecet (akcióban szoktam venni, amelyiknek kedvezőbb az ára a töménységet figyelembe véve)

Mosószódát, szódabikarbónát, bóraxot a zöldboltból rendelek. Lehet más ökoboltokban is venni, de ha a szállítási költségeket is figyelembe veszem, nekem innen a legolcsóbb ( www.zoldbolt.hu ) Gyógynövényes szappanokat is innen rendelek, amikor a mosószódát.

2011. márc. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A háztartási ecet szinte mindenre jó. Az Amwey termékek nagyon drágák,és nekem nem is váltak be.

Én takarításhoz,ablakpucoláshoz,mosógépbe öblítő helyett ecetet használok. A krómozott és üvegpoharak is szebbek ecettel elmosva. Leveszi a vízkövet. A csapokat,WC-t,fürdőkádat,csempét is azzal takarítom.

Mosáshoz az Aldis- Tandilt használom. A DM-ben láttam már mosószódát is.

2011. márc. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Boccs hogy nem ide illő dolgot írok, de seholsem találom hogy hogyan kell kérdést feltenni a GYK!

Csak válaszolni tudok, eddig még egy kérdést se írtam!

Vki legyen szíves lépésről lépésre elmondani a tennivalókat!

Nagyonszépen köszönöm! :)

2011. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kiválasztod a kategóriát, aztán abból az alkategóriát és utána az új kérdés-re kattintasz.

Pl: Otthon - Házimunka - Új kérdés házimunka témakörben (fent a kérdéssor fölött, bal oldalt)

2011. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már rendeltem a Zöld Bolttól, kíváncsi vagyok!
2011. márc. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!