Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb "márka"? Hauser, vagy Hausmeister. Kenyérsütőről lenne szó.

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hauser úgy általában jobb, mint a Hausmeister.

Ettől függetlenül nekem minden konyhai gépem Hausmeister, mivel egyszerűen ezek a legolcsóbb, még elfogadható minőségűek. Így a kenyérsütőm is. Nekem tökéletesen működik.

2011. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Hauser van. A Hausmeister rosszabb minőségű. Ezt egy műszakilag hozzáértőtől hallottam. Ezek a Tesco "saját" márkái,azok többsége pedig gagyi.
2011. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hauser nekünk tökéletesen működik több éve, nincs vele gond.

A másikat nem ismerem.


Van még egy Moulinexünk, az tulajdonképpen ELADÓ, bár még nem foglalkoztam azzal, hogy meghirdessem. :-) Ha budapesti vagy pest megyei vagy, akkor bizniszelhetünk! Fejből nem tudom pontosan milyen gép, a spájzban van a szekrény tetején bontatlan csomagolásban, mióta kaptuk...

Szóval ha érdekel valakit bemegyek a spájzba, csak szóljon!

2011. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hauser, Hausmeister,ELIN , saját márka kb. pont ugyan az.

Szerintem ugyanazon a soron gyártják mindent a sor végén meg egy szorgos kínai kéz felcímkézi a megrendelőnek megfelelően. Nekünk Házmester van kb 2 éve napi használatban és nincs baja.



A kenyérsütőnél inkább arra figyelj, hogy két lapátos legyen, és lehessen benne 1,2-1.3 kg-os kenyeret sütnii.

2011. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A teszveszen volt licites egy hauser, meg fix áras a hausmeister. Megynyertem a licitest, jó áron. :)

2011. márc. 30. 15:57
 6/6 anonim válasza:
[link] itt még egy év jótállást lehet néhány termékre kapni ingyen
2013. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!