Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináljak?

Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csináltam magamnak kaját, és én hülye a még meleg serpenyőt az asztalra rátettem. 1 óra múlva le akartam szedni a serpenyőt, de oda ragad hozzá az asztalterítő. Nem is kell mondanom, hogy elszakad a terítő, de van egy még rosszabb hír. Az asztalon ott maradt a serpenyő helye!!! Kb. mintha megégett volna az asztal.


Mit csináljak? Tudom, hogy felelőtlen voltam és nagyon hülye, máskor sose vagyok ilyen béna a konyhában. Anyáék csak este érnek haza. Hogy tüntessem el az asztalról a serpenyő helyét? :O


2011. ápr. 2. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem! Semmivel sem tudod eltüntetni az égésfoltot, vagy csak úgy, hogy lecsiszolod, és újra fested az asztalt. Ideiglenesen egy másik terítőt tehetsz rá, de sajnos be kell vallanod este, hogy mit csináltál.
2011. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem nem lehet eltüntetni, max tegyél oda egy másik asztalterítőt, bár előbb utóbb úgyis észreveszik.

sajnos ez van. :(

2011. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Ha fa, akkor esetleg a bútorápoló segíthet, ha nem erős az égésnyom.Viszont ha nagyon látszik, a szüleid figyelmét elterelheted, ha nekik is készítesz valamit, amit nagyon szeretnek, s azt mondod közben történt ez:-)

Hátha méltányolják az igyekezeted...

2011. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!