Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan védekeztek a pókok,...

Hogyan védekeztek a pókok, bolhák ellen a házban? Befújjátok e a sarkokat, szekrény mögötti területeket valamilyen szerrel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Bolhák nincsenek nálunk, mert állatokat se engedünk be amik behozhatnák.

Pókok néha betévednek, de őket meg kitesszük a kertbe, boldoguljanak ott!

Irtószereket nem használunk, de takarítunk rendszeresen, és félévente a szekrények mögött is.

2011. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Inkább legyen néhány pók a lakásomban, minthogy valami vegyszerrel mérgezzem magam folyamatosan.

Bolhák nincsenek és sosem voltak, a pókhálókat meg leszedem minden takarításkor és kész.

2011. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bolhák nincsenek,de a pókok ellen a falakat és a sarkokat is szoktam porszívózni,mert nagyon sok ban így is.
2011. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van cicád és esetleg összeszed valahonnan bolhát, pl kimegy és kóbormacsektól vagy tudom is én honnan, akkor ha jó gazdi vagy úgyis észreveszed. Meg alapból figyelgetni kell, ha vakarózik, akkor széthajtod a szőrét és látod a bolhát, olyankor bolhairtó és megdöglenek benne. Fontos, hogy ne csak azt az 1 cicát, hanem minden macskádat, esetleg a kutyát is bebolhairtózd, ha valamelyikben van. Aztán a bolha ennyivel el van intézve. Esetleg egy alapos porszívózás, felsöprés, feltörlés, de ha időben elkapod, nem kellene hogy bepetézzen a szőnyegbe, ahhoz azért sok idő kell.

Pókot meg, hát ha valaki én rettegek tőlük, szal iszonyatosan rajta vagyok a témán. Ha virágot, növényt, zöldséget, bármit amin lehet valamilyen apró pici pók beviszel a lakásba rázd ki, nézd át mielőtt beviszed. Vagy, ha valami bútort visztek be pl tárolóból vagy garázsból, vagy valami olyan dolgot ami lakáson kívül állt a polcon sokáig, akkor alaposan körbenézni, körbetörölgetni, nehogy kispók, vagy pókpete legyen rajta. Aztán fontos, hogy rendszeresen takaríts, így ha be is kerülne, mert óhatatlanul bekerül így is úgy is, ez tényleg kivédhetetlen néha, akkor összeszeded időben mielőtt nagyra nőne a lakásban.

2011. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!