Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kisgyermekes anyukák, mivel...

Kisgyermekes anyukák, mivel mostok?

Figyelt kérdés

Nekem kettő kicsi gyermekem van, de sokszor a sírás kerülget, mikor kiveszem a gépből a ruhákat. A por, a sár a fű sem jön ki sosem. Mosószappannal szoktam előtte megdörgölni, de ez sem mindig válik be. Kipróbáltam sokféle mosóport, port és gélt, az olcsóbbtól a drágábbikig. Nálam az Ariel sem bizonyított. Most vettünk új gépet, ez sem mos szebben. Ezért gondolom, hogy nem a géppel van baj.

Az öblítőkről már nem is szólok. Régebben szerettem a Lenort, Coccolinót is, de ma már azok sem olyanok, mint régen.


2011. máj. 3. 05:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szia. Én is próbáltam már mindent, nagyon szerettem az arielt de amellett folttisztítót kellett használni, viszont kísérletezni kezdtem, és a bónux (mangoliás) nagyon bevált, nem kell a fehér zoknikat áztatni:) végre:)) még a homokos, mocskot is kimossa , fűfoltot még nem próbáltam csak a mosóporral, viszont előtte egy kis folyékony szappanos vízzel szoktam azt a részt átkefélni és dobom be a gépbe, eddig még mindig kihozta ,öblítőt a coccolino pink passiont használok, fenomenális illata van a ruhákon.
2011. máj. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Tandilt használok,és öblítő helyett ecetet. Tökéletesen fehérek lesznek a ruhák.
2011. máj. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Én évek óta az ALDI mosóport (Tandil a neve) használom, és eddig még mindent kimosott. Öblitöt nem használok (rengeteg allergiát okoz, a mosógép is hamarébb elromlik töle, a ruhák se veszik ve rendesen többé a nedvességet, és ha a szekrényben áll pár honapig, akkor, megavasodik benne (büdös lesz) az öblitö, amit utána jóformán nem lehet kimosni belöle), hanem helyette ecetet (1ß %-os ecetböl fél dl az öblitö helyére) használok, mert za fertötlenit, szagtalanit és a ruhák kellemes puhák lesznek.

Ha valami nagyon ragaszkodó folt van, akkor tedd ki benedvesitve pár órára a napra - attól elmúlik.

2011. máj. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ariel Montenspringet használok és a 100 Ft-os boltban kapható Csodaszódát teszem hozzá és gyönyörűen kiszedi a foltokat (tinta, pörkölt szaft, stb).
2011. máj. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
milyen mosógépet vetetek? amugy ariel, persil , lenor: általában sárga, kék, tropical fresh, most a tropical frest vettem és szuper whirlpool felültöltős a mosógépem és ha van időm öblítőstopoonon hagyom kb egy fél órát és nekm minden gyerekruha tiszta még azt a sütőtökös miafenét is kimossa mindent!!!
2011. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Aldiba nem járok, nekem az már megfizethetetlen. Így nem ismerem a mosóport sem. Az ára ennek mennyi most?

Ecetet próbáltam, annak lévén, hogy itt olvastam róla valamikor, de igazából nem jön be. Lehet hosszabb ideig kellene használnom, nem csak párszor??

Azt észrevettem, hogy némelyik folt, ha benne marad a ruhában, kiteregetek, s mikor beszedem már nincsen. De sajnos ez ritka.

Mosószódát szeretném még kipróbálni majd a fehér ruhákhoz.

Nekem a Persil és Ariel sem volt jobb egy olcsóbb pl. Tomi mosószernél. Indesit elöltöltős gépet vettünk. Sokkal halkabb és kevesebbet is fogyaszt, mint a régi. Az nekem is Whirlpool felültöltős volt, nem érte meg a 9 évet sem sajnos.

Köszönöm, hogy válaszoltatok.

2011. máj. 3. 08:43
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
hát figyelj a mai mosógépek nem bírnak sokat az én whirlpoolom megy annyit mint állat a kertbe is és a panelba is sokat mosog a kertbe 8 éves van otton 3 és mind szuper az indesit nagyon rossz választás volt mert amind lejár a garanciája el fog romlani és vezérlőpanel baja lessz anyukámnak volt indesit e és elérte a 3 évet és előjöttek a bajok szivattyú csere utána a fűtőszál és szarul is mosott és ment a szemétbe csak sajnálni tudlak próbáld meg valakire rásózni eladni jó pénzért az eredeti árából vonj le 10 et és szabaduj meg tőle nekem az otthoni whirlpoolom digitális kijelzős szuper extra maeg minden amit akarok a kerti sem egy ócska mert annak os az adagolója a tetején van és nem külön kell nyitni. az indesit szörnyen rossz választás volt!!!!!
2011. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, minek kell háborogni? Én sem háborgok, te se tedd kérlek. S nem kell sajnálni sem, köszönöm. Nem újan vettük, pár éves, külföldről hozzák be őket. Pár éves, nekem megfelel. Majd kiderül, hogy megérte-e megvenni. Újra nem tellett, így ezt kell szeretni. Bár a mai mosógépek nem bírnak annyit, mint régen, így nagyon nem bánom, hogy nem újat vettünk.

Nekem meg van még 17-18 éves Philips-Whirlpool gépem is, megy is, csak épp rengeteg a fogyasztása. Így került le a pincébe anno.. De Whirlpool-t még egyszer nem vennék.

2011. máj. 3. 11:57
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
hát igen változnak a vélemények de a mai whirlpoolhoz ne hasonlítsd a régi szart ami nyilvánvalóan többet használ!!!! az uj jobb nyilván való na de ha használt akkor ne csodálkozz azon hogy az öbéítőt nem ugy érzed ahogy kell hisz az már lehet az elején bele mossa vagy valami gáz van az öblítőadagolóval esetleg próbáld meg kitisztítani! És még 1x elmondom eggyáltalán nem háborgok de ha neten az arukerson elolvasod a véleményeket az indesitről akkor látod hogy ezt nem csak én gondolom így!!!!
2011. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ne egy kopott régi szart (csak, hogy a te szavaiddal éljek) képzelj el. A használat szinte meg sem látszik rajta. Abszolút nem is rozsdás. Meg sincs sárgulva. Na olyanért egy forintot nem adnék. Majd, ha tönkremegy, (jó soká lesz) ígérem megírom itt, hogy boldog légy. Mert megmondtad a tutit, hogy hamar elromlik majd.. :D


Ami elromlott gépem Whirlpool, előre szólok, abba is akármilyen öblítőt tettem, nem tetszett akkor sem. No de mindegy is. További szép napot...!

2011. máj. 3. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!