Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki lehet mosni nagy sporttáská...

Ki lehet mosni nagy sporttáskát mosógépben?

Figyelt kérdés
Ha igen, hány fokon? Semmi baja sem lesz? Szoktatok sportcipőt is mosni benne? Bármit lehet?
2011. máj. 17. 17:13
 1/4 anonim válasza:
Sporttáskára, nem emlékszem de szerintem moshatod, alacsony hőfokon (nehogy lekopjon, vagy valami) de szedd le az ilyen lecsatolható akasztókat! :) Cipőt ne moss, én most mostam egy Adidas cipőt és lejött a talpa. :( (Igaz, már 1 éves)
2011. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam néha sportcipőt is (fehéret), semmi baja nem volt még eddig.
2011. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

cipőt sosem mosnék mosógépben, minden alkalomra van cipőm, a jobb fajtákat nem koszolom össze úgy, hogy a gépbe kelljen tenni.


a táskáimat szoktam mosni, főleg a műszálas és a pamut anyagból készülteket. műbőrrel azért nem próbálkoznék.


a biztonság kedvéért tedd be egy nagy párnahuzatba, és kímélő programon mosd.

2011. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sport táskát én is mostam mosógépben, semmi baja.Kb 30fok körül mostam, vagy 25, nem emlékszem!!


Sport cipő más!!

Nekem volt 1-2 ami összement...:(Legalább 2 számmal lett kisebb. 1 adidas,és 1 fila!!

Ha mosod is, akkor naggggggggggyon alacsony hőfokon!!

20 körül!!

Én ezek után még bele tettem 1 másik cipőmet is,és nem lett baja!!(nike).

2011. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!