Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Amikor domestossal vagy...

Amikor domestossal vagy valamilyen vegyszerrel takarítok, hiába törlöm át utánna tiszta vizes ruhával, egy vékony réteg ottmarad nem? Biztos zavar ez mást is, mit tehetünk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg,hogy egy vékony réteg ottmaradjon.Úgy hat tovább
2010. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha kaja esik rá vagy csak hozzáérünk akkor megesszük?
2010. jan. 7. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó vegyszerekkel takarítani. A dm-ben fillérekért lehet organikus tisztítószereket kapni, érdemesebb azt használni. Ha a gyerek bacilust nyal a földről, arra ott az immunrendszere, de ezektől a durva vegyszerektől nem védi meg semmi.
2010. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen Én is inkább a természetes tisztítószerek pártján állok,de tegnap a gáztűzhelyen nem eredményeskedett a szódabikarbóna és ecet egyveleg...aztán maradt a domestos. Aztán csak az járt a fejemben,hogyha melléesik valami kaja főzés közben akkor az vláá... Szóval azért néha csak kell az a fránya domestos. Felmosásra pedig az ajaxot kedvelem nagyon az illata miatt... De azért az nem olyan vészes...
2010. jan. 8. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kell mindenen beszarni.Mivel ha kiesik a kaja a tálból akkor megeszed a tüszhelyen?vagy mi
2010. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi van?:) Szoktál Te főzni? Nem értem mit akarsz írni,mert nem érthető:)
2010. jan. 8. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a tűzhely lett olyan, akkor tiszta vizes ronggyal töröld át párszor, az eltünteti a Domestos maradékát.
2010. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!