Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki milyen ruhában tartózkodik,...

Ki milyen ruhában tartózkodik, végzi a házimunkát, végzi a dolgát otthon?

Figyelt kérdés
Lepukkant ruhában? Vagy inkább kicsit csinosabban ha esetleg váratlanul beállít valaki? És a jó ruhát nem sajnáljátok otthonra elhasználni?
2009. márc. 29. 12:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Normális szabadidőruhában vagyok otthon (amiket kínaiban szoktam venni), télen még egy hosszú ujjú felsőt veszek alá, nyáron meg egy trikót. Nekem is fontos, hogy otthon is jól érezzem magam, nem hordok rongyos dolgokat. Nyáron melegben, persze rövidnadrág.

Ha nagytakarítást végzek (pl. hypozok, fertőtlenítek) akkor erre a célra van egy régi fehér szabadidőalsóm és azt szoktam magamra húzni, azt nem sajnálom. De főzni és simán takarítani a normális szabadidőmben szoktam, amiben akár boltba is simán elmegyek, illetve anyukámékhoz haza.

2009. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az a lényeg,ne koszos,szakadt ruhába legyél,még otthon sem.Az állatok körüli és kerti munkákhoz mindég külön ruhám volt,ha kellett naponta cseréltem.Mostmár panelben lakom,itt olyan az itthoni öltözködésem,amibe a boltba is letudok szaladni.
2009. márc. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Rovidujju es rovid vagy hosszunadrag,kenyelmes legyen es lehessen benne mozogni!
2009. márc. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is külön vannak rendezve a benti "játszós ruháim illetve a kini ""homokozosak "is sosem tudnék kényelmetlen farmerban itthon ténykedni.Ezért gyakran el is száll az agyam mikor pl:a B.közben kivéve Magdi anyus mindenki zakóban meg kosztümben tevékenykedik.
2009. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%

Ez nekem a kedvemtől is függ, de általában olyanban, amiben jól érzem magam, de utcára nem mennék benne. :-)

Jó a cicanadrág is, egy hosszabb pólóval, de melegítő, nyáron egy "rossz" short egy kis pólóval. Nem csinálok belőle nagy ügyet. Ha pedig jön valaki, az sem baj, mert látja, hogy nem éppen bálba készülök, ha pedig tovább marad, akkor sem baj, annyira nem gáz az otthoni szerelés... :-)

2009. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%
előző vagyok. Pláne nem gond a vendég, mert tiszta a ruhám és aránylag "csinos"is, szóval nőies. Ha pedig főzés közben esetleg összezsírozom, azt úgy is azonnal leveszem :-)
2009. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyetlen szempont, hogy kényelmes legyen, ill. ne a szalonképesebb ruhákat nyúzzuk-koszoljuk.


Váratlanul ne állítsanak be, ha meg mégis, nem mindegy? Ha családtag akkor azért mindegy, ha idegen akkor azért :-D Barátok meg tolerálják szépen.


Ez olyan, mint a vécézés - ha rám nyitod az ajtót, ugyanazzal szembesülsz, mint amit mindenki csinál ott. :-D

2009. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
36%

Nem vagyok soha szakadt,se otthon,se máshol.Nem más miatt,egyszerűen nem érzem jól magam kinyúlt,kifakult,agyonmosott...stb.ruhákban...


Otthon most: fekete pamut melegítőnaci+élénk babarózsaszín top.(A párommal élek,és szeretek mindig tetszeni neki...;))


Utca:világoskék farmer,ezüst nike cipő,vmi hosszúujjas vékony felső,szürke nike pufidzseki(kedvencem).

Vannak még barna,rózsaszín,kék felsőim.

2009. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%
én általában melegítőben vagyok. a kínai cucc jó otthonra.
2009. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
5%
Nekem a mamám azt mondta.MINDIG legyek ápolt,és csinos.Az utcán azért,ha netalán rosszul leszek,itthon meg azért,mert,ha nem vagyok az,a párom elmegy egy csinosabb,vonzobb nöhöz.És igaza van!!Nekem nincs melegitöm,otthonkám,kitaposott cipőm..!Majd ne sirjatok,ha megunt benneteket a párotok,vagy a kocsmában keresi a vigaszt!
2009. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!