Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki milyen ruhában tartózkodik,...

Ki milyen ruhában tartózkodik, végzi a házimunkát, végzi a dolgát otthon?

Figyelt kérdés
Lepukkant ruhában? Vagy inkább kicsit csinosabban ha esetleg váratlanul beállít valaki? És a jó ruhát nem sajnáljátok otthonra elhasználni?
2009. márc. 29. 12:43
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

Ha hidegebb van (télen)

akkor egyenesszárú (tehát nem macinaci) szabadidőnadrág (egyszínű)

pamut trikó/ujjatlan, vagy hosszuujjú póló(lehet színes is)

nyáron meg pamut franciabugyi általában mintás, pl leopárdos:) meg felülre csipkés kombiné.melltartót itthonra sosem húzok, és szakadtat sem vezsek fel. Szeretem jólérezni magam, ha egyedul vagyok akkoris.

az igényesség sokat számít.

2009. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó előtti, szerencsére az én párom nem várja el, hogy úgy nézzek ki, mint egy királynő, mikor a wc-t pucolom, vagy a port törölgetem.. nem egy kockafejű agyatlan pasas, aki ezért elhagyna, így is ugyanannyira szeret és tetszem neki. Lehet, hogy nálatok viszont tényleg szükség van arra sajnos, hogy mindig kisminkelve legyél, makulátlan szexi cuccokban..

Az utcai rosszul levősön meg csak nevettem...:))))

2009. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Az én párom pont attól ájul el, hogy micsoda átalakulásra vagyok képes, amikor indulunk valahová! Ezzel mindig meglepem:)

Egy lehetséges módja a megszokás elkerülésének, ha rút házigöncökből átalakul az ember lánya csinos nővé!

2009. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na, ha az én kinyúlott szabadidőmre fogja a kocsmába járását az uram... Akkor én is előkapom az ő kitérdesedett gatyóját mutogatni! :):):)
2009. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
alsógatya, zokni és egy póló néha egy kardigán. DE ki a tököm jönne be váratlanul a csukott ajatón?
2009. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nyaron legtobbszor csak tanga van rajtam vagy csak hosszu polo tanga nelkul. Nagyon meleg szokott lenni nalunk a tombhazba. Neha meg teljesen meztelenul jarkalok.

Nem felek hogy meglep valaki a ferjemen kivul.


Telen jo vastagon oltozom. Edzonadrag, stb. Olyankor johet akarki, barmikor. :))

A szakadt polokat altalaban elhasznaolm felmosni, vagy eldobom. Nem szeretek bennuk jarni itthon.

2009. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!