Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem használja az öblítőt...

Miért nem használja az öblítőt a mosógépem?

Figyelt kérdés
Csak sima vízzel öblít,szétszedtem kimostam a tartályt már vagy ötször,aki (jön hozzánk azzal is megszoktam nézetni hátha tud valami okosat).... de minden mosás után ott van benne az öblítő...van valami ötletetek erre?
2009. aug. 8. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igazi válasz, mert segíteni nem tudok, de velem is elő szokott ez fordulni! Volt, hogy ki is folyt az öblítő! Azóta azt a gépet már lecseréltük. Most jó!
2009. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az öblítőszer kupakját használom adagolónak (ez is van megírva), de felhigítom vizzel a tartályban. Ez is meg van írva a kezelési utasításban, de nem veszik figyelembe az asszonyok. Így nem sűrűsödik bele. Nekem bevált.
2009. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én gépemen programfüggő, próbálj ki több másik programot!!! És írd meg mi lett, kíváncsi vagyok:)
2009. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor csinálta ezt, mikor el volt a vízkő miatt már annyira el volt dugulva a kifolyó cső, hogy nem tudta a vizet sem kinyomni, és nekem is ott maradt az öblítő a rekeszben. Megoldotta a dolgot, hogy 2l ecetet beleöntöttem a dobba éjszakára, másnap átmostam a gépet, és a csövet azóta a wcbe vezetem, hogy tuti ne duguljon el a falban.

Azóta rendesen mos.

2009. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg hogy kiveszed a tartályt ha már kitisztítottad akkor lehet hogy nem az a baja, de a vízkőoldás tényleg nem árt talán az akadályozza, és így próbáld meg a csap alatt hogy működik-e a kifolyása. Ha nem megy, a tartállyal van a baj, ha viszont jó, akkor a géppel. Nekem a régi mosógépemen elromlott a programkapcsoló, ezért nem vettem új mosógépet vettem csak kapcsolót hozzá. Működött minden rendesen csak nem ment bele az öblítő. Sok tanakodás meg próbálkozás után arra jutottunk hogy valószínű lehet, hogy nem egészen ugyan olyan lehet az új kapcsoló mert a mellette levő mosóporos tartályba engedi az utolsó adag vizet is, ezért maradt benne az öblítő. Valahogy el volt csúszva az egész program egy osztással. Ezt megunva végül vettünk egy másik mosógépet. Ez még jól szuperál.
2009. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki válaszolt és próbált segíteni...arra gondoltam most felgyújtom mert kiderült , hogy csak a kettes programok működnek előmosást nem csinál a drágám, tehát marad a szerelő...köszi mégegyszer..............:-))))
2009. aug. 13. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!