Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Cótányok? Elleptek mindent,...

Cótányok? Elleptek mindent, segitség

Figyelt kérdés

Panelban lakom.Eddig nem voltak.Most 3 hétig nem voltam itthon,még virágotlocsolni se jött senki.Ma értem haza reggel,mindenhol ott vannak,vagyis konyha-fürdő-kisszoba (itt áll a hűtő is).

Hivnám aki jön 3 havonta,de nem veszik fel,hivtam másik céget,de szerdánál hamarabb ne reménykedjek.

Nekiálltam én,raid,chemotox,papucs,orrom és szám elé maszk.

konyhaszekrényt úgy ahogy van pakoltam ki,vannak kicsik is (ilyen gyorsan szaporodnak?).szomszéd tagad amikor megkérdeztem nála vannak-e...biztos vannak a banyánál,csak letagadja...

Undorosom tőlük,de muszáj kiirtani őket.

Mit tudok még azon kivül hogy lefújom,lecsapom,és takaritom el?

Szerda délután még bő 3 nap...

elmenni nem tudok

Egyáltalán,ilyen mennyiségűt hogy irtanak ki?Tényleg hemzsegnek...



2011. okt. 30. 14:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ez a permetlé kipróbált? hol kapható? mert csak redelhetőt találok neten


2ezer környéki ár nem drága,2 raid,csapdák 4ezrembe volt...nem beszélve a tömérdek kaja áráról amit kidobtam miattuk...

2011. okt. 30. 15:56
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha panelban laksz, akkor ez az egész házközösséget érintheti. A gondnoknak kell szólni, hogy kérjen az egész házra kiterjedő irtást. Nálunk ez segített, szinte azonnal eltűntek a dögök.
2011. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én a fölöttem levő lakás miatt jártam így beszart behugyozott az alkoholista nő nem takaritott a szendvicse is benn rohadt és először 1 et 2 őt láttam agyonütöttem vettem csótánygélt akkor ugye este lejár a mosogatógép én mindíg résnyire kinyitom ja és mindent letörlök nagyon szép tisztaság és rend van nálam még éjjel is reggel üritem ki a gépet és a kávéscsészémből mászott ki hát én ott hejben kaptam idegbajt elmegyek a fürdőbe ott is volt végül mindenhol hemzsegett egy csomó csotányirtó cég jött ez pont most volt nyáron kipakoltam a konyhaszekrényt a szennyestartót bevágtam a kocsinkba majd a kertbe kimosom bedobozoltam mindent kimentünk a kertesházunkba és ott voltunk két hétig jött az írtó beirtott egy hétig megse közelitettük a lakást utána hazamentem egyedül és akkor szembesültem milett a szép lakásunkal akkor utána takaritás aplakucolás csempe függönymosás minden 1 hétig csak takaritottam a takarítónővel senkinek se kivánom ezt szörnyű
2011. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az Insectecide 2000-et én a freshnapf-ba veszem. Nagyon régóta használom és tényleg nincs semmi csúszó-mászó a lakásunkban és a teraszon.
2011. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszönöm,freschnapf van itt is nem messze


2 nap alatt kiirtottam a nagy részüket,csak a picik maradtak szerintem,meg pár túl gyors...de a kicsik megnőnek ha hagyom

már csak a holnapot kell kihuzni,utána jön az irtós emberke

meg én az egyébbel

2011. okt. 31. 19:06
 16/17 anonim válasza:
Szia! Sikerült kiírtatni a dögöket az emberkével?
2012. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

szia


Nem,semmit nem ért se a gélezés,se a permetezős.A gélezés után 3 héttel permetezőst hivtam,semmi.

Raiddel irtottam őket rendesen esténként (nappal elvétve jönnek elő),de nem sok sikerrel,igy költözés lett belőle.

Itt nincsenek szerencsére.

Igaz hatszor megnéztem mindent költözéskor.

2012. máj. 3. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!