Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudnék még a mosáson...

Mivel tudnék még a mosáson spórolni?

Figyelt kérdés

Hetente maximum 2x mosok, a Penny-ben kapható Trendy mosóporral, ez 4-5 kg 1100 ft-t jelent - ez nagyon sokáig elég, és én megvagyok vele elégedve. Öblítőt nem használok, csak ecetet a fehér ruhákhoz.

Jó időben kint szárítom a ruhákat, esőben a lakásban.


2011. okt. 31. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha a mosógéped egy korszerű A+++ energia osztályos gép ami takarékos az árammal és a vízzel akkor sokat spórolsz.Meg ne indítsd el hogyha félig van csak ha tele.Én Tomi kristály folyékony mosóport használok a színesekhez ami azokhoz is való és Biopon fehérekhez valót a fehér ruhákhoz.Mindig csak 1 kupakkal öntök bele.
2011. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
A mosogep szerelok azt ajanljak, hogy az eloirt mososzernek csak a felet haszsnaljuk. Kimeli a gepet, nem lesz lerakodas.
2011. nov. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén én azért nem veszek a Penny-s mosószernél drágábbat, mert általában a ruhák csak izzadtak, és nem koszosak, így bőven elég ha átmosom őket.

Fehér ruháknál az ecet, és Penny-s mosószer kombinációjával tökéletesen fehéret kapok.

Színeset 40, fehéret 60 fokon mosom.

2011. nov. 1. 07:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Zanussi ZWF185W mosógépem van, sima A energiaosztályú.
2011. nov. 1. 07:59
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem whirlpool felültöltősöm van a penys nem vált be belekövesedett a tartályba meg nem valami jó szerintem a lidl s is ojan árban van és jobb én mostam már lidl s el és tök faszán kimosta az adagolobol a gép a ruhák tiszták lettek én vagy tomit, arielt vagy persilt használok általában 1 kupak öblítővel és a végeredmény csodálatos tiszaság és jó illat
2011. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
használj mosószódát a mosóporhoz. még kevesebb kell belőle
2011. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!