Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudnák még jobban spóroln...

Hogy tudnák még jobban spórolni az energiával?

Figyelt kérdés

Gáz: csak fürdés( gyors zuhany), főzés (kb heti 2-3)

Víz: csak minimum fogyasztás( napi 1 vagy 2naponta 1szeri mosogatás)

Villany: csak a hütő meg a tv van állandóan bedugva

(már nem is mosok géppel-kézzel-, alig használok mikrót)


ti hogy spóroltok?


2011. aug. 8. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Tudnék, nem tudnák.


Én rácsatlakoztam a szomszédra, amig nem veszi észre addig nekem ingyen van.

2011. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egy lakás rezsijének legeslegnagyobb része a fűtésköltség - nyilván, most nyáron nem, de éves viszonylatban. Így azon tudsz legtöbbet sppórolni.

Írtad a TV-t, ha éjszakára v. amikor nem vagy otthon azt is teljesen kikapcsolod (vagy kihúzod, vagy kapcsolható hosszabbítóba dugod) azzal tudsz még valamennyit spórolni.

Az meg kérdés, hogy a mosás-mosogatás géppel, v. kézzel kerül-e többe. Egyiknél áramot spórolsz, másiknál vizet. Ezt ki kéne számolni :)

2011. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LED-lámpák (hosszabb élettartam, kisseb fogyasztás), télen nem járkálunk ki-be (és a legtöbb ajtót a lakásban zárjuk is), amikor lehetőség van rá cserépkályhát begyújtjuk.
2011. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyűjts esővizet viráglocsolásra,wc leöntésre jó.

Fürdővíz,mosóvíz,gyümölcs-zöldségmosó víz,szintén jó wc leöntésre.

Házimunkát ne hagyd estére,mert akkor már villanyt kell kapcsolni.

A hűtő is minimumon menjen. Telefont töltsd a munkahelyeden.

Nálunk a kollégák,igaz fizikai munkát végeznek,de bent zuhanyoznak mielőtt hazamennek, és egy használt mosógépet is beszereztek, a munkásruhákat ott mossák.

2011. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!