Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tehetem a fehér zoknika...

Hogyan tehetem a fehér zoknikat újra szép fehérré?

Figyelt kérdés
A fehér zokniknak szürke lesz a sarok és a lábujj része olyan mintha koszos lenne és ez engem nagyon zavar.Hogyan tehetném őket újra hófehérré?Próbáltam 40 fokon már..A gép ép mossa őket 60 fokon a többi fehérrel együtt Biopon fehérekhez való folyékony mosóporral.Próbáltam már Ariellel.Meg előmosás volt Silky mosógéllel.És most is láttam a gép ablakából hogy nem lett szép fehér...Mit lehet tenni velük?
2011. nov. 2. 16:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
A mosószódás megoldás citromlével áztatva 1napig majd magas hőfokon mosni!! Mikor a kórházi munkanap után hazamegyek a talpán a mocsok nagyon durva tud lenni!! (Lábúlynál sarkán főleg brutál) Az nagyon gáz mikor nem tudom patyolat fehérre mosni,zavar akkor is ha tudom,hogy a fehér extra kényes!! Ha viszont elkezd kibojhozódni, megnyúlni szerintem el kell dobni,fölösleges erőlködni a mosással!! A fehér zokniknak ez a sorsuk nem lehet őket addig hordani mint más színüket!! Amúgy vannak jó minőségűek azok azért jól bírják a strapát!!lehet,hogy drágábbak de nem lesz bennük büdös a lábad, bírják a mosást és a 3. mosás után nincs megnyúlva úgy,hogy a sarka a bokádon van!!
2020. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sziasztok! Ti sokat kínlódik a fehér zokni okozta kellemetlenséggel? Az előző hozzászólóval részben egyetértve sok kínlódást valóban nem érnek, de mikor az ember szállodában wellnessen recepciózik és kénytelen a fehér ruhához fehér zoknikat hordani akkor kénytelen a praktikus mosással foglalkozni!! Mikor pacsker nélkül flangálsz fehér zokniban a járólapon, rögtön kiderül a takarító hogyan dolgozott!! Legtöbbször vállalhatatlan a zokni talpa!! Ilyenkor annyi vegyszert kíván a mosás előtti áztatás, hogy néhány alkalommal a legjobb minőségű (sportruházati) zokniknak is végül !! Én mondjuk rengeteg fehér zoknit fogyasztok el mert a munkából adódóan ezekre van szükségem (edzőterem,tenisz,wellness) de a mosás kényes nagyon!! A frotír jó minőségű sporziknikért vagy bokazoknikérz sokat elkérnek a boltokban,de azok legalább egy darabig bírják a durva szennyeződésből adódó strapát és kényelmesek is meg egy darabig a durva hipózást domestozozást is bírják ! Max 15 alkalom utána kuka!! Egyet értek az előttem szólóval, hogy sokat fölösleges görcsölni vele,el kell dobni a fenébe,végülis csak egy rongy darab!! Ha fehér ha nem!! Ti,hogyan mossátok ki a fehér zoknit, mikor a talpán látod a lábújjaidat meg a sarkadat feketében? Írjátok meg kérlek!! Mert én már nem győzőm fehér zoknival!
2020. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!