Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki milyen "takarítással,...

Ki milyen "takarítással, főzéssel"tölti a napját?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 10:06
 1/10 Virág6 ***** válasza:
Nekem mindennapos a porszívózás,mosás.Pakolás a gyerekek után.Tegnapról maradt vadas,ma nem kell főzni.
2011. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem még nincs gyerekem,de főznöm nekem se kell mert maradt töltött husi
2011. nov. 4. 10:32
 3/10 Virág6 ***** válasza:
Az jó.Már utálom a főzést,és örülök hogy ma nem kell.Takarítani való meg mindig akad.most jutott eszembe,hogy a ruhákat is el kell pakolnom ami megszáradt.:)
2011. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

ma nem csinálok semmit, éjszaka minden órában felébredt a gyerek, hulla vagyok, de lefeküdni pihenni nem tudok.

tegnap nem voltam itthon így még másnapos kaja sem maradt, a boltba se mentem el, ma éhezünk, de különösen nem érdekel

az ebédlő asztal tele van mindenféle hivatalos papírral, lepakolni nincs kedvem, halomra áll a vasalásra és mosásra váró ruha

porszívózni kéne, még meg se ágyaztam de nem is fogok

irtózatosan szar ez a nap

2011. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a konyha nekünk is életveszély :D

én nekem csak pár alsónadrágot kellett átvasalnom :D

Rendelj kaját :D

2011. nov. 4. 10:54
 6/10 anonim válasza:
Nekem is minden órában felkel a fiam.Egy éves, de ez már több, mint fél éve így megy, szóval én hozzászoktam. Annyira már nem is vagyok fáradt. Minden nap ugyanaz. Reggel 7-kor felkelés, babát tisztába tenni, enni adni neki, addig én is bemegyek megmosakszom. Általában este mosogatok-söprök, így reggel még nem kell semmi olyat csinálni. Beágyazok, felöltözök, babát is felöltöztetem, boltba megyünk, megfőzök, ebédet adok neki, mosogatás, mosás-teregetés. Általában mindig van mit pakolni a szekrényekben is... Kis portalanítás, kád, wc kimosás minden nap, söprés felmosás, fürdik mindenki, evés fogmosás, baba lefektetés, tv és alvás. Ma én sem főzök, van virsli, szalámi, zöldségek, kenyér, májkrém, azokat is meg kell enni, mert megromlanak.
2011. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
wáó.sok energiád lehet akkor :D
2011. nov. 4. 12:52
 8/10 anonim válasza:

Igen, az van.

Erre mondják: Ami nem öl meg, az megerősít! :D


Előző voltam. :)


Ja és ott van, hogy mindenkinek meg kell felelni, mint anyának, mint nőnek, mint háziasszonynak.....

Sokszor persze nekem is sok, mert nincs segítségem, nincs egy barátom/barátnőm se, szüleim messze laknak.

A barátságok végét is a távolságnak köszönhetem, elköltöztünk, a régiek elfelejtettek, újakat nem kötöttem... =(

2011. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sok erőt és kitartást akkor!
2011. nov. 6. 20:02
 10/10 anonim válasza:
Köszi. :)
2011. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!