Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom a fürdőkád...

Hogyan tudom a fürdőkád körüli üveget vízkőmentesíteni? Próbáltam már mindennel pl. ecet, Domestos, különféle szerek amikre rá van írva, h. vízkőmentesítő, kefe, acélgyapot (vagy mi? ) Ciff stb.

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szódabikarbónával. Veszel egy fogkefét és a szódabikarbónát összekevered kicsi vízzel, hogy jó masszív állaga legyen és fogkefével felviszed. Tuti hatni fog, én is ezzel csinálom!
2009. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem a Cif Actifizz (remélem, jól írom) minden vízkövet eltávolít és jó az illata. Igaz, drága, én is figyelem az akciókat, normál áron nem veszem meg (kb. ezer Ft fél liter).
2009. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cillit. (nem ezek a bangek, hanem a hagyomásnyos vízkő és rozsdaoldó. Ha pedig reménytelen, akkor sósav. az mindent visz.
2009. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig semmi más nem vált be, csak a 100 Ft-osban kapható ecetes tisztító! Olcsó is, jó is!
2009. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mindegyiket kipróbálom.
2009. máj. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!