Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Whirlpool 6. érzék mosogatógép...

Whirlpool 6. érzék mosogatógépe van itt valakinek?

Figyelt kérdés

2011. dec. 4. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most szeretnék ilyet venni, úgyhogy engem is érdekel a téma :)
2011. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van,a felültöltős verzió.Mire vagy kíváncsi? :)
2011. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ,bocsi,figyelmetlen voltam,mosógépem Whirlpool.:s
2011. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen van mi a kérdés?
2011. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem az lenne a kérdésem,hogy Te melyik programot használod rajta a leggyakrabban!?Feltöltöttem sóval(finish 1,5kg-os)és mégis piros a kis led a kezelő résznél,ez miért van?3in1 finish tablettát használok,de külön öblítőt nem,kellene vagy felesleges?Szerinted melyik a legjobb tabletta ehhez a géphez?Előre is köszönöm a segítséged:)
2011. dec. 5. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Van vagy 20db-om. (((: A tablettákhoz nem értek, bár vki azt monda, hogy a 3 meg 4 az egyben baromság, jobb az egyszerű 2 az egyben, nem kellenek a csodagyöngyök... Viszont a gagyik sokszor nem oldódnak fel rendesen, valami közép kategóriásat választanék. Só ügyben meg ne izgulj 2-3 ciklus után tér magához az érzékelő... gondolom szórtál bele 1,5 kg sót és feltöltötted vízzel. Az ok... Kérdezzetek bátran, főleg, ha újban gondolkoztok, de mindenkinek szívesen segítek. Hiányzó programtáblázatokat is tudok küldeni, bár nem feladatom, de csak megtérül majd, ha valaki újban gondolkozik majd. (:
2011. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!