Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik olcsó, de jó öblítő?...

Létezik olcsó, de jó öblítő? (olyan, aminek száradás után is megmered az illata)

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Az öblítő árát én egy jó mosószer árához teszem, és a tiszta ruha így kellemesen illatos is egyben. Az öblítő használata egészségtelen és a mosógép is penészes lesz tőle.

Az olcsó öblítőből szerintem többet kellene használni, hogy az illata megmaradjon, így az olcsó mégis drága.

2011. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Az öblítők nem csak a gépet tömítik el,de a ruhán is bevonatot képeznek. Így azok merevek lesznek. Helyette használj ecetet,az még a gépnek is használ,mert nem lesz vízköves.

Ha illatos ruhákat akarsz,akkor a szekrénybe tégy valamilyen illatosítót.

2011. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
én vettem olcsó öblítőt, és az egész család viszketett tőle... ne kísérletezz! van olyan ariel, ami egyben öblítő is, tehát lenoros ariel, és ercet! nagyon fincsi illata van!
2011. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

moss géllel és akkor nem kell öblítő.

én dreftet használok, nagyon jó az illata és tartós is.

2011. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt egy válasz is a kérdésedre,merthogy látom,hogy mindenki írt mindenről,csak arról nem,amiről érdeklődtél.Meglepően erős és különösen jó illatú A Lorin és a Nette nevezetű öblítőknek a Sensitív,babás változata.Én sem vagyok híve az ilyen olcsó öblítőknek,mert legtöbbjük olyan mint a víz,így nem is kiadós.De ez a két öblítő tényleg nagyon jó,a ruhák is nagyon puhák lesznek tőle.És az ára is kedvező,kb. 280 ft körül szokott lenni.
2011. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Az ecet. És ha ragaszkodsz az illathoz, akkor mosásonként 2-3 csepp illóolajat (nem aroma, nem illatos olaj, hanem illóolaj) csepegtess az ecetbe.


Aki írta, hogy az öblítőtől penészes lesz: nem az öblítőtől lesz penészes, hanem a koncentrált öblítőtől és ha nem tartod karban a mosógépedet!

2011. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
IGEN, AZ FM-ES !s környezetbarát is!
2012. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!