Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire tudtok és szerettek...

Mennyire tudtok és szerettek főzni? Hányszor főztök egy héten? Mit készítetek a legjobban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 20:02
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!


23 éves vagyok és 6 éve főzök mikor - hogy van rá szükség. :) Mostanában olyan is előfordul hogy heti ötször kell főznöm a családnak. Ez mondjuk nem okoz gondot, mert nagyon szeretek főzni, ez az egyik hobbim :)

A pörköltet állítólag jól tudom csinálni, a másik nagy kedvenc tőlem a csokis pitém :)

2012. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek főzni!

Az egyik specialitásom a csirke "torta", és a tonhalas tészta.

Mindig főzök.

Talán a főzelékek nem úgy sikerülnek ahogy anyukám szokta csinálni... vagy túl híg, vagy túl sűrű...


De még ennél is jobban szeretek sütni. Bármilyen sütit, tortát. És szerencsére mindig nagyon finom.

A családban mindenkinek én csinálom a születésnapi tortáját, nagy sikerrel mert nem csak finom hanem szép is! :-)

29/L

2012. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

4 éve főzök rendszeresen (akkor költöztem össze a párommal). Nem vagyok egy nagy tehetség, néha jobban sikerül, néha kevésbé. Túl bonyolult ételekkel még nem próbálkoztam. Őszintén szólva nem nagyon szeretek főzni, de muszáj, mert nem engedhetjük meg magunknak, hogy étterembe járjunk.

23N

2012. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk azt, hogy tudok, és szeretek is. bár nem égek a vágytól, hogy éjjel-nappal főzzek, inkább impulzusszerűen :D


mostanában kezdek olyan kajákat is csinálni, amit eddig nem. de ha valamit először főzök, az is jól szokott sikerülni.

a lecsó a nagy mesterművem, imádom is nagyon.

nem szeretem túlspilázni a dolgokat, inkább legyen egyszerűbb, de ízletes és laktató.

az emberem is elégedett vele, ennél több nem kell :D

2012. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves első,elárulnád a csokis pite receptjét?
2012. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 28 éves vagyok 11 éve főzök rendszeresen heti 6-7 alkalommal!! Imádok főzni, az ízekkel kisérletezni!! Nem tudnám megmondani mit készítek a legjobban, csak azt hogy mit nem tudok, abból kevesebb van! Pl a szalagos fánk, nekem sosem lesz szalagos, meg a gombás töltelékem sem lesz olyan finom mint anyukámé volt, pedig ugyan úgy csinálom! :)
2012. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!