Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik az a szer (mosó-,...

Melyik az a szer (mosó-, mosogató-, öblítő-, tisztító- stb. ), ami tényleg azt tudja, amit a reklámban mutatnak?

Figyelt kérdés
Pl. tényleg olyan lány, illatos lesz a törölköző, tényleg úgy tünteti el a makacs foltokat a ruhából, tényleg leszedi az odaégett zsírt a tűzhelyről stb.
2009. máj. 28. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosógatószerben sztem a jar, évek óta ezt használom, mosóporban a persil.
2009. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Jar szerintem is jó. Én is Persilt használok, de nem vagyok elájulva tőle. kíváncsi vagyok, itt miket ajánlanak. Zsíroldóból pedig a Welldone nagyon jó. Van még kedvencem: vízkőoldó: Aquacid, súróló-ált. tisztító: Bionur Putzstein edényekhez, mosogatóhoz, stb... (Ez utóbbi kettő sztem kereskedelmi forgalomban nem kapható sajnos).
2009. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Jar mosogatószer és szerintem a Pur is jó.

Mosószer egyik sem tudja, amit reklámoznak róla. Sőt a Wanish is egy nagy kalap ... szerintem.

Én Tomi Kristályt használok, megfizethető és az Ariel sem mos szebben (háziasszonyságom kezdetén csak azt vetteem). Fehérhez port, színeshez gélt és mindkettőből a mandulásat az illata nagyon jó.

A paprikazsírt meg nincs az a mosópor ami simán kihozza.

Öblítő fehér Lenor nagyon jó tényleg sokáig tartja az illatát, de a fehér és sárga Silant is szeretem.

2009. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Mosogatószer - JAR, zsíroldóban - Well Done hidegzsíroldó - mindent leszed, tényéeg jó, bár reklámozni még nem látta :), öblítő - Lenor sokáig illatos aruha, Folteltávolítót nem tudok, ami tutira mindent kiszed, a Vanish néha jó.
2009. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik válaszolónak: én a zsíros dolgokat úgy szoktam kimosni, hogy a foltra teszek jar mosogató szert és akkor az kiszedi.
2009. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Jar tényleg nagyon jó! Amúgy Én szívesebben takarítok a jó öreg szódabikarbónával, ecettel, sóval, citrommal, és vízzel :) ezekben még nem csalódtam.
2009. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Mosogatószer: Jar, Cif. Konyhai tisztitó: sárga Cif spray, fürdőbe: fehér Cif spray. Domestos bárhova fertőtleníteni :-) Wc-be domestos és duck kacsa. Mosópor: Ariel-t használtam sokáig, de legutóbb biopont vettem, valami kék szemcséset (?!), de semmi különbség nincs az arielhez képest, csak az ára - ezen spórolok :-) Ja, felmosi pl: kis domestos és Mr. proper kék általános tisztító a vízbe ... nagyon kellemes az illata és a makacsab szennyeződésekre is jó! Öblítő: világos kék Lenor! Sokáig megmarad a kellemes illata!!!
2009. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
57%

Egyik sem, a reklámokat nem azért találták ki, hogy az igazat, a teljes igazat, és csakis az igazat mondják, ne legyünk már ennyire gyerekek!


Lány meg nem lesz egyetlen törölköző sem, az tuti! :D

2009. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is kb. ezek jöttek be.
2009. jún. 7. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!