Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha szőnyeget szeretnék ecettel...

Ha szőnyeget szeretnék ecettel tisztítani, akkor 20 vagy 10%-os ecetet használjak és higitani kell vagy töményen kisikálhatom vele?

Figyelt kérdés

3 hónapos kutyus napok óta arra pisil, próbáltam vanish-el, de szerintem nem veszi el a szagot. Több helyen olvastam az ecetes tisztítást, gondoltam kipróbálom, csak a részletek érdekelnek. Ha kell higítani milyen arányban érdemes?

Sötétbarna szálas szőnyegről van szó.

Esetleg más ötletek?



2012. márc. 1. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
10 %. A 20 százalékos nagyon erős , ha beleszagolok az üvegbe már az facsarja az orromat.
2012. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell higitani. De ne szivaccsal tisztisd,hanem puha kefével. A szivacstól sok nedvesség menne a szőnyegbe.
2012. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor akár egy egész üveggel is elhasználhatok? nem lesz baja a szőnyegnek?
2012. márc. 1. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon büdös lesz!

Foltot akarsz tisztitani, vagy az egesz szőnyeget?

2012. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egészet mert 3 napja össze vissza pisilte a kiskutyám... :( nem érti miért cseszem le érzi ott a szagát.
2012. márc. 1. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
az ecet szaga el fog párologni. Azt is lehet, hogy mosogatószerrel kicsit bekevered, hogy habozzon, így szerintem jobb sikálni. :)
2012. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!