Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Másoknál mindig szép rend van...

Másoknál mindig szép rend van (csilli-villi)?

Figyelt kérdés
Szóval nem arra gondolok hogy elmosogatva hanem alapos tisztaságra nem felületesre. hogy pl. minden polc tiszta semmi por?vagy wc mindig tiszta ,por nincs a földön a sarkokba?
2009. jún. 11. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk igen. Itthon vagyok gyeden és még soha ennyi időm nem volt, mint most. Igy jut idő a rendszeres, napi takaritásra.

Igaz, csak 42 m2 a lakás.

2009. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy "mindig", de igen, igyekszem rendet tartani. Nagyon utálom a koszt, gyakran takarítok. A wc-ket pl. minden nap, mert arra puci fenékkel ül az ember, muszáj, hogy makulátlanul tiszta legyen.
2009. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:)igen nálunk is tisztaságban nekem a mosogatógép ami nagyon de nagyon sokat segit.. énis ithon vagyok nem dolgozom. ez igy könyebb nemtudom ki dolgozik az hogy oldja meg.
2009. jún. 11. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én korábban nem nagyon voltam rendszerető. Nem evett meg a kosz, de pl. csak akkor portöröltem, amikor már látszott és zavart.

Aztán megismerkedtem a férjemmel, aki egy tipikus rendmániás. Na mellette az évek alatt megtanultam rendet tartani és mindig tisztaság van. Értem az alatt, hogy naponta felmosok, porszivozok, port törülök és ilyesmik. Most már nem is tudnám máshogy csinálni.

És ja igen. A wc nekem is a gyengém. Naponta tisztitom.

2009. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
53%

uram- anyám!!!

nálunk nincs patetnt rend-nem is vágyom rá...

a kosz nem esz meg van tiszta ruha stb... de minden nap wc-t takarítani sztem beteges- nem sértés képp mondom...

lehet én a másik véglet vagyok- én kb 3 hetente takarítom a wc-t és a fürdőt

2009. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3 hetente a wc-t....?

Hát akkor jó kis baktérium telep lehet ott :))

Én se sértésből mondom.

A mi wc-nk mindig szép fehér, semmilyen szennyeződést nem tűrök rajta! Belül pedig mindennap wc-kacsázom, az ülést letörölni fertőtlenítő szerrel pedig 1 percbe sem telik.

2009. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!