Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyha mindig egyforma öblitőt...

Hogyha mindig egyforma öblitőt használokakkor annyira beszivja ház ill a ruha az illatot érezni lehet mindig?

Figyelt kérdés
Szóval. ismerósöm mindig ge yilattal most. énis cocolinóval és rózsaszin mert a többi nem jön be mert nem tartja ugy az illatát. És a ruháikon és házán is ezt érezni!én már régóta mosok ezzel és amikor most nem tettem bele öblitőt a ruhámnak mégis ilyen jó illata volt . már benne volt a mosógépben mert oannan jött az illat.Pedig a tartájban nem maradt egy kis öblitő sem. a mosógépben éreztem még mikor kivettem a ruhát és akkor már nemöblitőval mostam aztánisa lehetett érezni. utánna meg a ruhákon is. Azt nem tudom hogy más érzi e a házon ezt.
2009. jún. 13. 00:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége hogy melyikkel öblitesz.Mi mindig váltjuk(nost fekete silan)2kupakkal raksz a gépbe,és amig a teregetőn van érzed a lakásban.A lakás nem szivja magába.Szóval mindegy hogy váltogatod e vagy sem.
2009. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!