Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a takarításra ha nincs hozzá kedvem?

Figyelt kérdés
Pár óra múlva jönnek haza a többiek és szeretnék addigra kitakarítani, de nagyon nincs kedvem :( És sajnos engem nem is zavar a rendetlenség. Mit csináljak?

2012. ápr. 5. 13:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Azt mondják, minden fejben dől el. Szeretnél kitakarítani, ez már döntés. Akkor most mély levegő és hajrá! Tegyél be egy jó zenét, és több kedved lesz! Nekem most az irodát kell összekapnom, én is ezt fogom tenni. Kezdjük együtt!
2012. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szólj egy takaritónőnek!.... szerintem könnyen találsz...
2012. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pfú sajnos én is sokszor így vagyok vele 3 évvel ezelőtt nem voltam ilyen most néha még felálni sincs kedvem de aztán jön 1 jó kis zenee kinyitom az ablakokat és kitakaritok utána 1 jó kis fürdés és tökjol érzem magam és ez mindennap igy megy
2012. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!