Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fugatisztító létezik, vagy...

Fugatisztító létezik, vagy csak kamu mind, mint a penészirtó?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Domestos (vagy bármilyen nátrium-hipoklorit alapú szer) plusz fogkefe. Tökéletes eredményt érhetsz el vele, csak áztetni és sikálni kell.

A penészre meg hypó, azt is hagyni kell hatni, aztán lesikálni.

2012. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
állitólag van olyan is, amit nem kell sikálni. A derekam nem birja, és a térdem sem.
2012. ápr. 14. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:

A penészírtó, mint pl az Ultra Szavo jó cucc, nem kamu.


...pedig sikálás nélkül nem úszod meg.

2012. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor megpróbálkozhatsz azzal, hogy jó vastagon beáztatod a fugát mondjuk egy éjszakára. Valószínűleg többször ismételve eredményes lesz, no de elég drága, ráadásul nagyon környezetszennyező megoldás! Esetleg kérj meg valakit, a párod vagy a gyereked, hogy áztatás után sikálja végig helyetted.
2012. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen létezik! Mellerud Fugatisztitó és az OBI- ban vettem elég húzós az ára 500ml 1990Ft viszont 1/3 arányban kel higitani nekem bevált.
2012. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na! Erre voltam kiváncsi! Erről hallottam, most már a neve is beugrott. köszi.
2012. ápr. 19. 06:34
 7/7 anonim válasza:
A penészírtó nem kamu. Használom. Befújom, letörlöm, megszárad és következő évig nincs penész.
2012. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!