Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet kiszedni a pólók hónaljrészéből a makacsúl beivódott izzadságszagot, amit egyszerű gépi mosással nem lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a fehér pólókat be szoktam kenni vanish szappannal,de azt azért,hogy a folt ne maradjon a hónaljba. De szaga még sosem maradt.

Mivel mosod, hány fokon?Mennyit van hordva előtte, hogy ennyire benne marad a szag?

2012. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
40 fokon mosom. 1napig van hordva, de nagyon izzadunk. akármilyen jó is a dezodor:-(
2012. ápr. 22. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Akkor esetleg próbálj izzadsággátlót vagy hintőport használni.

A mosáshoz esetleg ecet.

Ha lehet szárítsd kint a ruhákat,főleg most hogy már a nap is süti.

2012. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ahhoz, hogy a szagot okozó baktériumok elpusztuljanak, legala´bb 60 fokon kell mosni.
2012. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is ismerős volt a helyzet, és bizony 60 fok :( csak ez ugye tönkreteszi a ruhát, mert soknál 30 fokot ajánlanak csak.. felfedeztem egy izzadásgátlót solutio antisudorica, ez nagyon jó, keress rá, ezer kérdés van itt róla, egy próbát megér.
2012. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! De mit csináljak azokkal e felsőkkel, amelyek már olyan szagúak? Különben nem arra a tipikus izzadságszagra gondolok, meg mikor kimosom, megszárad, nem is érződik semmi, csak mikor felhúzo, a testhő hatására olyan "mosott izzadságszagot" áraszt. Ez a problémám.
2012. ápr. 23. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Én használnék vmilyen finom illatú öblítőt
2012. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezen sajna az öblítő sem esegít. szerintem akkor áztasd be egy éjszakára ariel professional-os vízbe. van már spray-s változat, fújd oda !
2012. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
solutio antisudorica: én is használom, de nekem megfogta a felsőimet. :( És minimális izzadásom még így is van :(
2012. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
igen, de nekem még mindig jobb, mert szagom az egyáltalán nincs, és nem ivódik be úgy. tipp: várd meg, amig 100%osan megszáradsz, és utána vedd fel a ruhát, így elvileg nem fogja meg. és én úgy csinálom, hogy este sudorica, reggel lemosom szappannal, és befújom rexonaval pl, hagyom megszáradni, és kész.
2012. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!